Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123

A ty si si uz kupovala tie podprdy s kovovou kosticou? Ja uz som tiez skusala aj saty a uplne super konecne nie som plocha. A mozem aj daco bez podprdy nosit potom

Luca123

Baby dakujem za pomoc a za nazor :)

Matik8

ale ja to nechapem, mne sa na tych tvojich fotkach vobec nezda, ze by si ich mala tak vysoko alebo resp. kopce. Hm strasne vedia ais fotky zkreslit. Ja som konecne vcera skusala tricka a bomba. SU mi dobre akurat som to skusala na holo a v porovnani s tym co bolo ako mega push up efekt. SOm zvedava ako ich poobliekam s podprdou.

lluciaa1211

kvet11
No mohla som isť aj bližšie, BB alebo ZV mame o dost bližšie, povodne som chcela ist k dr. Červeňovi ale v novembri mi davali majovy termin na konzultaciu a to som chcela byť už operovaná. Potom som čítala o dr. Mladekovi vela na nete a skusila som tam a neľutujem.
Krvacanie mi už prestava, v noci mi už skoro vobec netieklo, tak dufam ze ani cez den nebude. Len ten opuch! Ked som sa rano zdvihla z gauča (spim v obyvačke :D) tak som myslela že mi cicule odstrelí :)))

kvet11

Titten

Ja som mala vybavenú PN-ku obvodná mi v pohode dala napísala že kvôli chrbtici a aj vychádzky som si vypýtala ja si myslím že sa určite nejako dohodneš s tvojou lekárkou....

Luca123

To je u každého individuálne s tým šoférovaní sama budeš vedieť keď si to pojdeš skúsiť či sa ti dá alebo ešte nie, ja som skúšala po 2 týždňoch ale nešlo to až po 3 som začala aj to veľmi opatrne ono to nepojde hneď tak ako predtým :)) mám kamošky ťo šoférovali už na tretí deň....

kvet11

lluciaa1211

asi 24 hodín mi to krvácalo potom už v pohode....

jáááj tak to si mala potom dlhú cestu aj si to zvládla v pohode? hej klinika je veľmi super, nelutujem že som tam šla tiež všade veľmi odporúčam :))

sestra s kamoškou ked prišli pre mňa tiež boli prekvapené že aké je to tam krásne a že izbu mám ako v hoteli ...

a ešte ti to krváca?

vikusik99

ivava
ja mam tiez 73cm pod prsiami a idem si dat 360 ml...mas ich okruhle?Ja som este len dnes poslala foto do galerky a este tam nemozem nahladnut, tak sa pytam :))...a ake prsia si mala pred operaciou?

ivava

Titten
hej su orirodzene az moc niekedy mi to az vadi haha...pod mam 73cm a podprda mi je najlepsia 75alebo80 C...alebo je aj cislovanie 36/C...

Titten

ivava,

veru krasne urobene ich mas, a take prirodzene.
Mozes prezradit obvod pod prsiami a kolko ti tych 360ml urobilo kosik?