Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

baby,

ja furt nechapem, ako niektore mate nad 400ml a okruhle a pritom to tak v pohode k postavam vam pasuje, aj normalne velkosti Dcka alebo Ecka hadzete.
Ja budem mat 330ml a anatomy, ale na hrudniku co mam 68cm pod to vyzeralo dost velike, ze som aj dumala, ci mensie netreba, ale muz ma skludnil, ze to neni prehnane, aj doktor vravel, ze to este nie je extrem na moju postavu.
Tak neviem, akoto, ze na kazdom implose inak vyzeraju, ci mate hrubsi hrudnik? Alebo mensi zaklad to robi?
Mne doki odhadol sucasne prsia ze mam v kazdom tak 175ml objem, a plus 330ml z implosov tak vyse 500ml to spravi. Tak neviem ani si vacsie predstavit.
Na druhej strane ked kukam galerku a vase vacsie implose, tak dufam, ze nedavam si malo.
Lebo na reopku sa nechystam tak skoro

Ketrinka

vikusik99

posli svoje foto na galeria@zoznam.sk a nezabudni uviest svoj nick a popis k fotkam...kedy bola opka, meno doktora, velkost implantatu, tvar...a na tvoj mail ti budu zaslane info a hesla ku galerke a mozes kuk :-)

question

waaw, tak mas tie prsia zas ine, krasne a aj dost velke na tvoju chuducku postavicku, mozes byt rada. :-) a dobre sa vies odfotit sama. Pekna praca.

titten

no bud rada, ze nemusis nic robit a oddychuj, ked sa da :-) aj ja som bola nedockava a teraz len spominam, ako mi bolo fajn nic nerobit aspon 1.tt :-)
urcite mozes robit to, co ti telo dovoli, sama uvidis a hned ucitis, co je pre teba bolestive.
Az po opke si kazda z nas uvedomila, ktore svaly zapaja pri akych cinnostiach, uz len zatvorit dvere od auta je tazke, alebo okno v byte...
naladovku som dostala hned, ako som si lahla na stol, len mi nieco anesteziologicka vysvetlila, doplnila tekutiny infuziou a uz viac si nepamatam...az potom hlasy, ked som sa prebrala :-)

Luca123

mahulienka

dakujem :) pamatas ked som bola unesena z tvojich a tuzila po takych prsach....teraz sa strasne tesim :)

mahulienka

Luca123
moja, neda mi nereagovat na tvoje krasotinky:) su neskutocne nadherne, krasna praca pana doktora, gratulujem:)))

menndy

usko1us

tak specialne som sa bola zmeriat..:) tak vysku tak 172, vaha 57 a pod prsiami tak okolo 72 a cez 83... a idem mat teda tie400ml.. sice ja ssa bojim ze budem mat male..:D a ides mat ake implantaty? ja 400 ES VP... inac podla coho vies ake budes mat po opke? ja by som tiez rada vedela..:D

usko1us

menndy
ja som mala veľké obavy zo 400, ale question ma ubezpečila, že to bude ok:-) červeň mi také navrhol ES 400 VP okrúhle. mám 170cm 54 kíl pod prsiami 71 a cez 81 a potom budem mať vraj 89 cez. a mne sa to zdalo moooooooc :-)) a ty máš aké miery?

lluciaa1211

Stela77
Mna to nejako neboli, citim trošku tlak na prsia, ale na 4deň a davam si flector len 2xdenne. Len ako svalovka, ale ich mam obrovske zhora aj z boku.

Luca123
Bola by som štastna keby mi odpuchli na take ako mas ty. Máš ich fakt krásne. Dúfam ze aj moje pampúšiky opuchnuté budú pekné :)

matik8

queen

Ja som si ho akurat tiez dnes zaobstarala a uz natieram jazvy, ale prsia mozem teda tiez? To mi trosku odpuchnu hore ked ho tam budem natierat?

Luca123

Uplne super vyzeraju v plaveckach :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.