Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nika2008

Sandritta,

no no veď práve o to mi ide, aby to nebolo okaté pod oblečením /hlavne v práci /veď vieš ako to chodí. To by bola zase téma tisícročia. Takže asi nakoniec dám tých 350, ak mi to vojde, tam už oproti tej 330 bude asi maličký rozdiel.

Sandritta

nika2008,
Urcite sa neboj vacsich, ja som hore dost utla a tych 330 mam uplne prirodzenych, nikto si to ani nevsimol. Keby mi ostali take jak tesne po opke s opuchom tak to by bolo ze wau, odpuchli mi -6cm! A hlavne velmi rychlo si zvyknes na tu velkost.

nika2008

Sandritta,

práveže on mi chcel dať väčšie, ale keďže už nechcem nejaké výrazné trojky, no a zároveň neviem, koĽko ktorá z tých tristovkových spraví, tak som sa toho bála a chcela niečo tesne pod 300, ale teraz dosť tuho uvažujem nad tou 330, ak nie aj 350.

Sandritta

nika2008,

No tazko takto povedat, no mne sa tych 295 zda malo na to ake mas obvody a vysku. 295 som vacsinou videla na malickych chuduckych babach, takych dost utlych. To ze je to 330 neznamena ze budu moc vpredu, preto su tie profily, nizky, stredny a vysoky. Ja mam stredny, chcela som mat prsia bliezsie pri sebe viac do stran a nie moc do vonku.
Kamoska ma pod 73cm a ma 300ml gule, a pridu mi mensie ako moje a za par rokov chce ist do vacsich.
No ale zase Cerven asi vie preco 295, mozno sa Ti ani viac nezmesti kvoli pevnosti koze, svalu. Neviem...
Ak mozes, daj si urcite viacej, tych 30ml navyse nie je tak vela.
Ved to s nim este prekonzultuj.
Ja som tiez mohla mat aj vacsie, no to by uz bol vysoky profil, a to zase neviem ako by mi to ukazalo. Takze to treba zvazit aj takto.

nika2008

Sandritta,

no ja mám pod prsiami 75 a obvod cez 93
Výška 173. Musím podotknúť, že základ, dá sa povedať, že žiadny,len mám pevnejší hrudník. Ale zase sa bojím, že keď by mi dal tých 330, tak to budem mať obrazne povedané pol metra pred nosom /keďže mám už teraz 93 /, čo nechcem, ale asi ešte k nemu skočím a spýtam sa na to. Ja by som zniesla možno aj také slabé trojky. Mám anatomy a idem Dr.Červeň.

Sandritta

nika2008,

No teraz mam cez tak 83 az 84 cm. Predtym naozaj neviem, pod prsiami mam tak 68 az 69 cm, ja uz niekedy neviem ze ako sa meriam, mi tam skace + - 1 cm, podla toho aj ci sa nadychnem alebo vydychnem, ked som po opke odpuchla tak som si pod namerala aj 67 cm :D
Poziadaj o pristup do galerky, urobis si lepsie predstavu.
A to mas mat gule ci anatomy? Lebo gule by som mala asi 300, anatomy vojdu vacsie.
Inak mam take pekne dvojecky, aj ked kosiky su D, lebo implos je siroky.
Zalezi aj od zakladu aky mas. A ku komu ides kedy?

nika2008

Sandritta,

koľko máš teraz cez prsia s tou 330 a aký si mala obvod pred opkou? Ja mám navrhnutých 295 ml, chcela som plné dvojky,ale ako tak čítam a pozerám fotky, neviem, či nemám dať viac.

Sandritta

Lenkalili,

Aj mna to napadlo. Ale neboj, nie je nic vidiet, nemusis nic ukazovat. Ja lietam dost casto, uz som s nimi letela par krat a nic, vsetko v pohode. Ja som sa aj bala ci mi nejako nebude vadit zmena tlaku v lietadle pri vzlietani a pristavani, ale co sa tyka prs tak vobec nic, uplne v pohode! Takze sa nemusis obavat ;)

Lenkalili

Cawte kocky mam taku hlupu otazku:-D ked budem letiet lietadlom na kontrole im ukaze ze mam silikony? Bude to nejak pipat alebo tak nejak? :-D :-D treba sa preukazat tou kartickou? Inak kocky pozdravujem som pol roka po opke a prska super uzasne, na kupaliskam sa nevyhnem pohladom chlapov neopisatelny pocit oproti tomu ako to bolo niekedy ako pristavacia draha :-) je to super nelutujem to prsia mam pekne som nane pysna :-)