Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Rozalka, queen

dakujem moc...nemozem povedat nic zle pretoze aj ja som neskutocne stastna akp to dopadlo a zatial som s nimi naozaj spokojna,dufam to tak zostane a bude vsetko ok.

Rozalka
ja viem,ze sa tu opakujem ale aj ty mas krasne prsia,taktiez taky hladky a prirodzeny tvar takze jedina velkost je rozdiel..ale to zas nikto nevie co bude ked to rozbalime :))
Ste zlate holky

matik8

Nadranka, angie77

Dakujem za infosky, uz sa tesim na kupu novych plavociek konecne mi tam aj obliciky budu hore trcat :))

Angie77
A ty si mala po opke kolko cez prsia? Ked teraz mas 92. Ja mam teraz 90 a myslela som si ze to ma byt po case menej je tak?

queen

Nena
To je normalka, aj ja som sa po opke cítila ako slonik, velke brucho, cez 2 kila navyše . A teraz 7 týždňov po som sa zase "zlakla" že akosi malo 46,5 kg... To stratis ked zacnes normálne fungovat.

Martina210

queen

ahoj moja,stale cakam na mail,uz som nervozna z tej ranky uz tam neni krv sucha je ale otvorena,musim ist do Nitry to presit znova.
Volala som terat 2 krat na kliniku,nikto zatim nedviha,skusim neskor.

queen

Luca123
Xixi, ďakujem. Tvoje sa mi podobajú na prsia Zuleko ... krásny tvar, veľkú úlohu zohrala genetika ;-) akú máš projekciu? Na mna pôsobia určite E možno aj 70/F

Titten

Iveta84,

asi ale budem musiet ist na sono aj preodperacne do Trnavy, lebo zrejme v BA nestihnem vsetko tak rychlo obehat a vybavit a v TT mi ponukli ze vsetko vyriesim za dokopy asi 15minut, ze staci len zavolat.

Rozalka

Lucia123

nádherné prsia, tiež považujem za jedných najkrajších na fóre :-))) mala som aj ja ísť do min 400 a viac... :-((

queen

Martina210
Ja som to už potom nechala voľne lebo mi to práve pod páskou mokvalo, ked som neprelepila, bolo to aspoň suché. Uz sa ti ozval doktor ?

Titten

baby, tak volali mi z kliniky, ze 20.5 bude opka.
Juj mam co robit povybavvat sono a predoperacne.
Zajtra skocim na obvodnou, ci by mi PN nenapisala

Mali ste niekto PN vybavenu, aj ked viem, ze narok na to nie je.....