Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

barbora10 tak veru deti nikdy neklamu, cize fakt nemas co riesit!:))) takze to je tohtorocna calzedonia? som ich zaciatkom leta nevidela, ale potom som viac nebola. ja mam trochu problem v calzedonii, aspon modely co mi dala predavacka, potrebujem C, ale tie co neboli na snurky mi boli na obvod volne, kosik B mi zas bol maly- ale to boli zas pus-upove. pojdem este hodit po nejakych oko, teraz po 5 mesiacoch su moje prsia zase aj o nieco poddajnejsie a tvarovatelnejsie do podprd si myslim. tiez mi vyhovuje ze si viem kombinovat spodok a vrch, gatky mam S a teda pri aktualnej velkosti prs je fakt problem kupit komplet podprda s gatkami, ked tie su obrovske:D
a ta feba a clematis, to v akych predajniach maju?

nika2008

Nessaf

k Dr.Červeňovi som čakala na konzultáciu 8 mesiacov a operáciu
mám pred sebou - čakačka / 7 mesiacov /

barbora10

bittersweet

chcela som napisat,ze cena vrcheho dielu,toho co sa ti paci,bola 40e.inak co sa tyka toho typu,sedia na umelých prsiach asi najlepsie.aspon z calzedonie u mna urcite...
ale ak mozem,tak velmi dobre mi sedia aj typy od znacky feba,od nich mam aj iny typ a robia krasny dekolt.ak udes chciet,poslem foto na mail...a spokojna som aj so znackou clematis.

barbora10

bittersweet

odkedy mam urobene prsia nakupujem plavky v calzedonii.vzdy maximalna spokojnost,velky vyber,parada v tom,ze mozes akokolvek nakombinovat,farby,typ plaviek,vekosti vrsku,ci spodneho dielu,co vyhovuje vacsine zien,mne uplne,nakolko spodny xs a vrsok minimalne B,C a aj tento fialovy mam odtial.som vsak velmi sklamana z kupi tento rok,pretoze len ten spodny diel stal 40e,plavky mam cca mesiac,parkrat oblecene a cele flitre sa paraju,na spodnom diely sa sucha cela potlac a to stali plavocky 60e,cize cakas,ze nieco vydrzia:(su sice krasne,ale co z toho,ked musim reklamovat.a to som fakt velmi zvedava,ako sa k tomu postavia...

barbora10

bobcatko173

dakujem!!!ano,som sa rozhodla,ze si necham tieto moje akoby svokra povedala medule:-D
dokonca aj syn ked ma videl na dovolenke hore bez,ezabudol poznamenat,ze mamina,mas krasne cecky:-Da opity a deti hovoria pravdu,takze co budem vymyslat...

barbora10

sandritta

zatial je to este normalne,ja som to dokonca pocitovala tiez.zabi ma,ale uz fakt netusim ktore:-Dpokial to nie je fakt nejaka neznesitelna bolest,popripade sa psko nejako meni tvarovo,tak je to normalne...

barbora10

Martinaa1

vacsinou sa strie neurobia...koza sa natiahne a vse je ok.ja poznam fakt velke mnozstvo zien po zvacseni a nikomu sa to nestalo.dokonca aj na omlazeni pisalo vela bab,ze strie sa neurobili...bud kludna.stat sa sice moze,ale dost pochybujem ze to budes prave ty:-)ja som mala strie po kojeni a po vlozeni implantátov sa krasne natiahli a neboli takmer viditelne.teraz ich vidim trosku lepsie...ale nevadia mi

henulka33

Martinaa1

tiež som mala obavy presne také ako ty, ale nepopraslala mi koža, no možno to závisí od veľkosti implantátov..ale na druhej strane hociaká veľkosť to je - stále je to viac ako si tam mala povodne, no krémikujem sa každý deň, aj olejčekmsi dávama preventívne, ale musím povedať že nič nepopraskalo :)

Sandritta

bobcatko173,

Dakujem za povzbudenie. Inak mna furt este pobolieva prave, spodny vnutorny okraj, som uz 5 a pol mesiaca po opke. Preto ani nevydrzim v ziadnej podprde, kazda mi na to tlaci. Neviem ale ci je to normalne... Dufam len ze hej.

nataša548

Pravdu máš Martina210.Ja som bola na opke 29.4.A to mám 560ml extra vysoký profil gule.Ja si to práveže užívam,aj tie pohlady.Absolútne to neriešim,čo si kto myslí.To je len čistá závisť od báb si myslím.Tak to kočky neriešte a užívajte si to už konečne ten pocit.Však spraviť si to môže dať každá.Ale ved sme na Slovensku,čo iné sa tu dá aj čakať.