Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

All
Slovensko este stale spiiii a dlho este bude :-)))) nebojte sa v zahranici by ste sa necitili zle, lebo by si vas ludia nevsimali a neriesili ci mate ci nemate umele ;-)))

bobcatko173

Sandritta

ahoj :) mas uplne krasne prska, takze to co ti hovorili na kupku su len ciste zavistlive reci.. ja som dnes 10t. po, ale pocit na kupku v plavkach si doslova uzivam a tie pohlady bab stoja za to! :D cize absolutne si z toho nic nerob, neries a tes sa z nich :) neboj sa, chceli by mat take ako mame my..;)

Martinaa1

super! budem drzat silno prsty nech to mas za sebou :)) a 375ml bude ideal uvidis...s Paliatkom budes velmi spokojna :) a mne napr. nepopraskala koza, ale kamoske ano ale nie je to take viditelne..

barbora10

tiez si myslim, ze ti to zatial netreba, mas ich velmi pekne po kojeni :) dufam, ze take budem mat aj ja ked raz odkojim! :)

inak baby,

stale ma pobolieva lave prsko, prave vobec nic, ale to lave stale citim, palenie, pichanie.. je to normalne podla vas ? :(

Martinaa1

Bobcatko173, Sandrita a ostatné žienky... ahojte, už mam aj ja termín a 28.10 idem na to. Teším sa ako mal!!!!!. Predsa len som sa rozhodla pre Dr. Paliatku a 375ml, tie 500ml od Ježovitovej som celkom zamietla..
Ale este jedna otázka možno blbá ale zaujíma ma to .... po vložení implantatu Vám nepopraskali prsia, neurobili sa strie??? Predsa len ked tam nemam skoro nič, a zrazu sa koža natiahne......, Zatial o tom nič nikto nepísal...Dík

Sandritta

bittersweet,
Presne tak to citim aj ja :) prsia si uzivam, konecne mozem nosit to co som predtym nemohla, je to oslobodzujuce. Ja som si ani pred opkou nemyslela ze sa z nich tak budem tesit :)
Neviem ako ty, no ja sa najlepsie citim bez podrpdy, cely zivot som sa bez nej ani nepohla, ani smeti vysypat (nedaj boze by ma niekto videl), tak teraz si to bez nej uzivam! :) a preto je aj lepsie ze nemam vacsie, takto je to prirodzene v trickach a mozu vsetci len spekulovat :D

bittersweet

sandritta ja by som tiez nemenila ani za nic, konecne sa mozem obliekat ako chcem a citim sa ako zena, minule leto bolo pre mna ciste utrpenie, vykojene prsia som nedokazala nejako extra kamuflovat, citila som sa tak podobne, akoby som o prsia prisla, ostala mi len koza a pod nou nejaky zvysok toho, co sa predtym nazyvalo prsna zlaza, tuk skoro ziadny, proste zleeee. tak nech si teraz neprajnici trhnu nohou, obliekam sa sice decentne, ale chcem byt aj sexi a zahalena chodit nebudem. nahovaram si, ze to je prirodzene a nevidno to, ale niekedy urcite je:) aj tak je to moja pycha, moje dva poklady:D minimum ludi sa zamysli nad pohnutkami zien, preco sa rozhodli podstupit cosi taketo, nie vsetky musime byt automaticky lahke.

Sandritta

bittersweet, barbora10,

Baby dakujem :) niekedy ta primitivnost ludi fakt nastve. Sak to, ze este to aj nahlas povedali, asi aby som pocula, nech si to sepkaju radsej a nech o tom neviem.
Ale uz som si povedala, ze taketo veci budem kaslat, napriek tomu nelutujem ze som si ich dala. Konecne sa citim super vo vlastnom tele :)

bittersweet

barbora10 veru, len si ich pekne uzivaj, mas to maximalne esteticke, celkovo mas super postavu! prezrad, kde si kupila tu fialovu plavkovu podprdu??:) neviem zohnat bezramienkovu podprdu, ktora by mi dobre sadla, niektore na tych prsiach vyslovene tak smiesne stoja. ja budem mat teraz 5 mesiacov od opky, prsia este pracuju sa mi zda.

inak aky to bol pocit, ked sa ti zrazu prsia pocas kojenia tak zvacsili a potom navrat k mensiemu?

barbora10

bittersweet

dakujem krasne!ved to,ze nebudem vymysalat,ked mnoho iných zien,by malo rado aspon taketo.aspon:-Dco by niektore za to dali...kolke maju komplikacie,bolesti,zle hojenie.ja mam krasny dekolt,nebudem zatial vymyslat...

barbora10

sandritta

och moja taketo reci ta nemozu rozhodit:-)nasrat ta moze len inteligent a ten nebude v 21storoci,kedy pomaly je zvlastne,ze zena este silikony nema ukazovat prstom a somrat na hlas,ze aha silikony.na mna tolke zeny pozerai,sem-tam som ich upozornila,ze aby hubu zavreli,lebo im jazyk trci a sliny tecu,ale to sa treba pousmiat,naucit sa zit s tym,ze jedny na teba pozeraju,lebo su z dolnych vestenic a na dedinskej diskoteke sa s tym este nestretli,potom sa najde skupina zien,co ich ide roztrhnut od jedu,ze by take chceli mat,ale ohovaranim si na ne nezarobia,dalej su taki,ktorym sa to proste nepaci a maju potrebu vyjadrit svoj nazor a samozrejme taki,ktorym sa to proste paci,neodsudzuju to a dokonca pochvalia,daju najavo,ze take by chceli a v dobrom zavidia.mas dve usi,dve oci,jednym dnu,druhym von.tak je to v dnesnej dobe upne so vsetkym.
a mimochodom,mas ich nadherne urobene,fakt krasa,mozes sa hrdo pysit,zdravo machrovat,lebo mas nadherny dekolt,nic vulgarne,prehnane,cize ak niekto o tebe hovori,len preto,ze si zaujala.

bittersweet

sandritta teda to musela byt strasne neprijemna situacia! ale aka drzost, ja by som si nedovolila niekoho takto okato obzerat a este nahlas aj komentovat:( inak nadobudla som ten isty pocit ako ty, ked som sa vratila do realneho zivota po opke a najma teraz v lete, ked chodim odhalenejsia, chvala bohu ze nemam nic prilis velke a okate, asi by som nezvladla nalepku "silikonova", u nas to ludia proste stale este prilis riesia a tusim skor v negativnom zmysle.

barbora10 mas ich krasne, fakt by som si nemyslela ze po odkojeni mozu prsia vyzerat takto! presne ako pises, nikde nemas zaruku, ze nove by boli krajsie a bez vlnenia, bez komplikacii...zbytocne vymyslanie prinasa casto smolu.