Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

smejo,
ahoj kukala som foto a ja mam podla mna tiez ten lavy viac opuchnuty este ale myslim ze to nemas az tak moc , mozno v skutocnosti sa ti zda vacsi este, aj mne sa zda ten moj a drahy mi vravel ze to nemam uplne rozdiel ze to sa mi zda, ze je vacsi trosku ale nie az tak moc ako prehanam. ale mna aj boli na dotyk, ty to tiez tak mas? este musis asi pockat kym neodpuchne. ja nosim v noci este ten pas a ze si ho mam dat aj cez den ked budem doma.

milatka 4

dakujeem , teba to uz tiez o chvilu caka, tesis sa ?:)

BritneyBitch

Lluciaa1211

Gratulujem aj tebe k prsíčkam! Ako si prezivala to chystanie na operaciu a zobueenie po narkoze? Infuzia tiekla cely den aj noc?

lluciaa1211

Nena
naraz sme pisali, tak sme na to rovnako. drž sa! verim ze kazdym dnom bude len lepšie. sa tesim na nove plavky :)))))

vikusik99

Silvia2903
Ja dnes urobim galeriu..a som velmi zvedava na tvoje :))...kedy si si ich prvykrat videla?Ja budem mat asi 360ml..ale, hlavne mi ide o to, aby tam nieco bolo..lebo teraz, tam mam skaredu kozu...a mini lentilky :-(...a este sa chcem opytat, mala si zavedene aj dreny?A ci ta predtym cievkovali?Dakujem.

Nena1

usko1us
Ja to pociťujem ako silnú svalovicu. Hlavne ruky sú trochu nefunkčné, napriek tomu, že to mám robené cez dvorce. Z narkózy som sa v pohode zobudila s pocitom, že mám zafačovaný hrudník. Žiadne problémy s dýchaním. Najhoršie sú kríže! To je horšie ako prsia, byť len na chrbte. Ale druhý deň je už lepšie, hlavne, keď už vstaneš z postele a rozhýbeš stuhnuté telo.

lluciaa1211

Nena
super, uz mame po tom! rychlo sa zotav :)))

usko
vcera ked som sa prebrala z narkozy som mala pocit ze na mne sedi slon, vedela som len plytko dychat a zle sa mi rozpravalo. ale dnes ok, ako turbo svalovka :)))
uz som aj chodila v pohode.
v noci ma najviac bolel chrbat, ale ten ma bolel uz predtym.
mam mentor, antomicke, pravy 390 vysoky a lavy 420 stredny plus, pod sval, zo spodu.
Držim palce všetkym či ste pred, nebojte sa, dá sa to vydržat :)

smejo251

All
Odpovedzte niekto prosim ako to podla vas vyzera je ten rozdiel medzi prsiami taky velky ako ho vidim ja?je to normal e?dakujem

usko1us

nena
Iluciaa

Vyzerá to tak, že to ozaj veľmi dobre znášate, je super že všetko dobre dopadlo. Bolí to ako čo? dá sa to k niečomu prirovnať? Iluciaa ty si si dala akú veľkosť. Držím palce pri hojení..