Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Babyyy, od včera som hrdou majiteľkou Polytechov 410 ml. Tak už len nech sa to pekne hojí ;-) Všetkým, ktorých to ešte len čaká odkazujem, dá sa to vydržať, nie je to nič strašné!!!

milatka4

Matik8
krásne prsia, z takého základu a pri Červeňovi to inak ani nemohlo dopadnúť :). Do svadby už budú ako "tvoje".

Luca123
Uvidíš že ty ich budeš mať tiež také krásne ako Matik.

Luca123

Silvia2903

ano ano som po a dnes idem na stehy,tak dufam vecer.hodim stastna nove foto do galerky. Mam z podpazuchy.

lluciaa1211

Babule, už som cickataaaaa!!!! :)))
Tak už len zvladnuť tieto prve dni a bude super. Mam tu stahovaciu podprdu, ale vyzera to dobre :)

matik8

bianka77

dakujeem, ale vsak ty mas vacsi zaklad cize v konecnom dosledku by si mohla mat take iste :) ale je to na tebe , uz si sa rozhodla ci pana doktora navstivis zniva?;)

jaj no jasne ked budem na pc poslem fotku aj nosiku pred a po.

bianka77

matik8
mas ich fakt vystavne...dufam ze aj moje budu take,aj ked asi mensie...no asi mu este zavolam :)))
Citala som ze si bola aj na nos predtym..mozes tam prosim vlozit foto...nos,nemusis celu tvar...ja sa po prsiach tiez na to chystam...ja to budem mat v opacnom poradi ako ty :) Bola by som ti velmi vdacna.

Silvia2903

Luca123
práve pozerám, že si po, ty si mala pekné prsia aj predtým, tak teraz po 450ml budú krásne, koľko si po opke a rezy pod prsiami alebo podpazušie?