Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Baby este sa chcem podelit o jednu neprijemnu skusenost na kupalisku. Vedla na deke si ma taka skupinka obzerala, vobec im nevadilo ze sa na nich pozeram, a potom som uz len pocula ze silikony... V tej chvili som sa chcela prepadnut pod zem, este som sa nestretla s takouto reakciou. Tak cely zivot som mala komplexy z malych prs a schovavala ich a teraz aby som mala komplex zo silikonov... No musim povedat ze ma to vyhodilo z miery. Pritom nemam velke, take dvojecky a anatomy, nemam ich nejake stojaky, stredny profil a take trochu padnutejsie... Tak som aj rada ze nemam vacsie, neviem ci by som si na nieco take zvykla... :(((

Sandritta

barbora10,

Pokial nemusis reopku neries, mas ich velmi pekne a prirodzene.
Ja mam mentory anatomi, z toho co som chytala su myslim najkohezivnejsie, vlnenie mam tiez, no len ho nahmatam, nie je vidiet, zevraj mam normalnu vrstvu tuku.
Inak pisala tu jedna baba, ze vlnenie ma kazda, len nie kazdej je vidiet. No je pravda, ze pri tych pevnejsich implosoch je to vlnenie logicky mensie. Ja som dost bola prekvapena z Polytechov, tie su tusim najmenej naplnene a najviac sa ten silikon prelieval, no zase tie prsia su asi na dotyk maksie...

barbora10

sandritta

dakujem.ved to,ze naco vymyslat,ked su prsia stale pekne.netvrdim,ze sa nezmenili,ale proste to nie je dovod na reopku.je to len v mojej hlave,lebo aj kamaratky ma odhovaraju,ze nemam vymyslat,ze ich mam krasne.a vlnenie by sa mohlo objavit aj po reopke,co je dost mozne.mozno by pomohli viac kohezivne implantaty,neviem,mozno by stacilo viac vyplnit tu kozu,este sa na to opytam doktora,ale aj on povedal,ze to nie je nutne reoperovat,ze su pekne.uvidim,co to spravi,ked par kg priberiem.

mam 350ml gulate,vysoky profil:-)

Sandritta

barbora10,

Mas stale velmi pekne prsia! Ani by som nepovedala ze su po kojeni. Kolko mas ml? A aky profil? Raz sa mi zdaju ako gulate a raz ako anatomy :)

Ja som si dala prsia pred detmi, dufam ze raz budem mat, no ktovie kedy...

NessaF

Ahojte. U Dr. Crevena v BB aká je cakacia doba? Idem na konzultáciu k Mládkovy, ale trosku som sa zasekla nad tym rezom, ako dáva vysoko, musím sa priznat ze sa my to nezdá. Plavky nenosím len málokedy, a trojuholníkové uz vobec, takze uvazujem ze by som isla (mozná) k Cervenovy. Operáciu plánujem na zimu, a este som nebola ani na konzultácii (k Mládkovy idem o 2 tyzdne), takze netusím - dá sa to zvládnut? Aké máte s tym skusenosti?

barbora10

cholet

nie,vobec nie je nutne davat prsia po detoch(kojeni)opravovat.niekedy su este krajsie a prirodzenejsie,dokonca poznam baby,co su spokojnejsie s nimi po kojeni.ja mam s nimi odkojene rok a su krasne,tvarovo este krajsie ako pred.o oprave rozmyslam len preto,ze som schudla a tym padom sa objavilo viditelne vlnenie,ktore bolo dovtedy len hmatatelne,popripade jemne viditelne len na bokoch prs.dokonca mi neprekaza ani to,ze su malinko mensie,uplne mi to vyhovuje,lebo su take prirodzene,ale ked chcem podprdou dosiahnem aj efekt silikónových prs:-)rozhodla som sa aj na zaklade foto,ked sa na seba pozeram,ze zatial do reopky nejdem,posnazim sa este par kil nabrat,pribrat a tym zmiernit vlnenie.takze ak mam poradit ja,z vlastnej skusenosti,radsej po detoch,nakolko ti nikto nezaruci,ze budes spokojna aj potom.istota je urcite az po kojeni,ked sa s telom uz nebudu diat nejake vyrazne zmeny...
pridavam foto do galerie,5rokov od operacie,rok od ukoncenia kojenia.

mimix

cholet ahoj ja osobne by som si prsia pred detmi nedávala! uz len z toho dovodu ze nevies ake ich budem mta pokojeni a je uplne jedno ako dlho kojis jasom kojila2mesiace jednu druhu 3 a poadli mi teda dost.u kazdeho je to individualne aj elasicita koze, tkanivo...kamosky moje dve!!!dve kamosky kojili s prsiami a katastrofa idu na nove cele zvlnene a padnute

cholet

baby, aj aj rozymsla a velmi intenzivne o prsiach, mam 30, schudla som a neostalo mi tam nic akurat koza..ide o to ze este nemam deti a teda neviem ci pockat a dat si spravit prsia az po..alebo aj pred..ake mate skusenosti, musi kazdy baba ist na opravu ..pocula som ze uz to nie je nutne,aleob skor je to individualne? a ozaj, ako si mam pozriet foto, niektore davate foto do galerie, som tu nova neviem ako to funguje :-) dik