Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

ketrinka

praveze nedal mi druhu konzultaciu.Dali mi rovno termin operacie....A to som vlastne iba pred mesiacom prestala kojit...ten druhy termin konzultacie ti dali pri tej prvej alebo ako?
Asi by som uvitala este jednu...netlacila by som na "pilu" ale presne ako pises...ujasnili by sme si teda tu velkost a spytala by som sa preco nie take a take(lebo teraz som uz mudra z diskusii :)) )
Prave preto, ze je vraj taky dobry...som to jednoducho nechala na neho....iba som tvrdila, ze nechem aby to bolo na mne markantne...ze kazdy hned zbada, ze mam urobene prsia. Ale na druhej strane je pravda, ze krasny dekolt by som uvitala.
Myslis, ze si mozem teda este zavolat o tu konzultaciu? Predpokladam, ze sa zasa plati....
Termin mi dali 19.10. 8h.v tom Zvolene.

Nena1

Ahojte baby, skoda, ze ani jedna nereagovala na moj dnesny dotaz. Som tu nova a uz v pondelok idem na opku. Ale vdaka tomu, ze som a dnes dostala aj do Vasej galerky, som uplne spokojna. Zistila som, ze najkrajsie prsia, ktore sa pacili mne, boli cirou nahodou od Dr. Trsku, ku ktoremu idem. Takze uplna dovera a nechavam to na doktorovi. Zacinam sa tesit :-)

bianka77

Luca123
matik8
milatka4

baby naozaj dakujem...asi toto som potrebovala pocut. Mne navrhol 305 a bodka. Nic viac...ani so mnou nediskutoval o inych moznostiach...tak ,ale odtial som isla spokojna,vysmiata...to len diskusie tu a na omlazeni.cz ma zmiatli. :)
Tak uz len vydrzat do oktobra.
All
Mate tu niektora male dieta? Nestiham tolko citat dozadu. Mam 14mes.chlapceka tak sa obavam trochu rekonvalescencie.

Ketrinka

Smejo251

tak vidis, ono je to asi individualne, kazdy doktor si povie svoje.
Ja mozem tiez po 3tt nosit cez den normalnu podprdu a vecer skafander.
A kazdy den si kedykolvek pocas dna na 1-2h mozem nechat prsia volne dychat bez akejkolvek podprdy.
Vsak co chces robit, ked si skafander budes chciet oprat? :-)

ALL
uz by niekto mohol aj zodpovedat opakovanu otazku, kde sa daju kupit pekne podprsenky a aj na vacsie prsia, kosiky d,e,f
prosiiime nositelky, ktore to uz maju odskusane a za sebou nakupnu horucku:-):-):-)

smejo251

Question
Ano mam 3tt po ale mne vravela ze mam mat skafander 6tt vkuse.to vsetky tak mate?ja mam ist na dalsi vikend naa jednu oslavu a neviem co si obleciem ked si to nemozem dat dole :-(((
A inak najlepsia podpira po zhodeni skafanddra je aka?

Ketrinka

bianka 77

pozrela som si tvoje fotky a mas tiez odkojene prsia, aj ja som mala.
Mudr.Cerven dava aj dve konzultacie, aby ste si odsuhlasili velkost implantatu, ak to je potrebne a ci sa nieco nezmenilo, tebe nedal?
Plne mu doveruj, on vie, co robi a je to spicka na celom Slovensku, vsak ma aj riadnu cakacku :-)
Dost zalezi aj na tom, aky chces mat vysledok, skor prirodzene alebo vacsie a vysponovane. Mne navrhol sam velkost 545ml, lebo ja som chcela mat pevne, vyssie vytiahnute, lebo ono to casom padne, gravitacia a vaha implantatu nepusti :-))
Ak si nie si ista, konzultuj to este s nim, povedz mu svoju predstavu, aby si v konecnom dosledku bola spokoja ty, my ti tu mozeme vypisovat a chlacholit ta, no podstatne je tvoje presvedcenie.

Bola som vo Zvolene a personal je skvely. Anesteziologicka je svetova zena, sestricky ti daju lieky od bolesti, zvladnes to, tes sa na vysledok :-)
Opytaj sa cokolvek ta napadne.,O kolkej mas opku?

Milatka 4
tak som uz na teba zvedava, na kazdu, ktora ma nad 500ml, to je pre mna zaujimave :-):-):-)

Question
dakujem krasne za kompliment, si ma odrovnala a som rada, ze sa ti pacia. Meni sa to stale, ta prva fotka je po 2tt a posledna dnes, cize 3tt. Vsak aj ty si kocka. Ukazes mi ich na kontrole na toalete v BB:-)

question

smejo,

ale ved uz si tri tyzdne po... ja uz mozem nosit aj normalnu podprdu cez den, uz som aj mala na par hodin, ale najprv musim kupit nejaku dobru..

takze lampovat mozes urcite..

smejo251

Inak sa chcem opytat ja lampujem len vrch laveho prsnika ale lampovala by som aj jazvy ale mam ich pod prsiami a vtedy musim rozopnut skafander myslite ze mozem?ja si ich nastim s tou specialnou mastickou co mi dala lekarka.mam ich sice pekne tenucke ale lampovala by som kebyze mozem.co myslite?

Stela77

misaaa
Nedakuj, hlavne nech sa Ti to da poriadku a presne sa viem vcitit do Tvojej situacie, ta panika, stres, ked je nieco inak ako by malo byt, ja som taka ista...
Inak mna opka este len caka o par dni...ale taketo jazvy som mala pred dvoma rokmi na prstoch...presne to co Ty opisujes...a vtedy mi na to pomohol laliovy listok namoceny v liehu...prikladala som na noc, cez den otvorene, o tri dni to zmizlo