Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Vies co ma aj hneva,ze sa nemozem smiat a ani plakat lebo to neskutocne vtedy boli. od vcera dostavam taky krc niekedy cez prso az do chrbat ako kedy v jednom alebo druhom.
Tie svaly presne...vsetko citim a uvedomujem,se malickosti,ktore boli automatika,sa nedaju len tak bez toho pocitu,ze zas sval:)

Ja idem na stehy v utorok poobede a potom ppjdem asi busom v stredu do. a za frajerom. Uz nevydrzim len takto tu sedet:) ale do prace pojdem asi az po 12.5. Popripade mozeme dat pak v BA kafco o tyden:)

matik8

Luca123

Uplne hore nad hlavu ma telo nepusti dat ruky ale tak zdvihnem ich tak do polky. Normalne si clovek bezne ani neuvedomi kde vsade pouzije sval ale teraz si to vsimam normalne ze pri kazdom stlaceni mydla aj pri toalete aj pri stlaceny klucky aj otvoreni dveri na aute co vsetkorobim pravou tak vsade pri tomto to pocitim :D
Inak ja uz sa asi treti den budim zosuchnuta skoro na chrbte ale pekne to tlaci potom rano :)
Dufam ze to rychlo utecie a o chvilu ideme na stehy :) a ty si kedy vracias domov hned po stehoch ci ides este k mamine?

Luca123

Matik8

tak dnes to prelepim aj ja lebo iz mi to vadi. A uz v pohode zdvihnes hore ruky? Ja cim dalej tym viav neviem ako spat uz ma tom chrbate. Dnes som sa zobudila na strasnu bolest v prsach ked som spala skoro rovno. Tak zas naspat pomaly ppsediacky spat. Joj akp by spm si lahla na bok:)
Dufam,ze dnes.bude opat lepsie...a ziadna namaha Matik! Uz aj ja to stopnem:)

bibi13

Queen

Tak to si mala super.. manzel si berie dovolenku, ale na mesiac by nemohol.. starsi drobcek bude v skolke a druhy drobec bude so mnou.. ale mam tu svokru, tak to nejako zbuchame..

Takto za 22 dni uz budem stresovat..;))

Ketrinka

Titten

ahoj, ja som mala svoje prsia povodne 75/b, ked som kojila 80/d a implantat mam anatomicky 545ml, to mi navrhol sam lekar, ze ak nechem brat kozu, tak mi ju musi niecim vyplnit a keby mi dal maly implos, koza by previsala.
Moje prsia pred aj po videla question, spytaj sa jej. Mam ich teraz velke, no ked sa usadia, odpuchnu, budu krasne a vzdy lepsie, ako tie padaky, co som mala :-)
s question sme boli v ten isty den na opke.

Question
pisla som ti mail, no vzdy sa mi vrati. Dlho si sa neozvala, daj vediet, co je s tebou :-)

bianka77

luca123
dakujem uz som poslala. teda cakam :)

Smejo
som zvedava na foto...to je priblizne rovnako...len ten tvar-ja mam anat....asi som mala ist tiez do okruhlych,ale fakt nema uz vyznam polemizovat.Mala som sa pytat na konzultacii,mne to nejako vsetko vyfucalo, co sa chcem spytat.Snad to bude OK.
Boli ste niekto vo Zvolene na operacii?

matik8

Luca123

Ahoj. No moja veru sa setri. Ja som to tiez nejako podcenila a boli ma pravy. Citim ho viac pi kazdej cinnosti..
Co sa tyka stehov. Tak ja si ich uz teraz prelepujem stale. Utoeram sa iba tymi zvlhcenymi dookola pod pazuchou, a ked sa poumyvam tak dam nove tampony a prelepǐm... Neda sa to yt nonstop vtom lebo uz aj ked sa spotim a tak takze to pravidelne menim...aaa uz by som sa naradsej cela osprsila a oholila pod pazou a dala dole ten paas :(

lluciaa1211

Romi
Ahoj, čakala som kedy sa ozveš. Ako to prebiehalo? Čo si mám zbaliť na tie 2 dni pobytu?
Včera zlé? Jaaaaaj, mne začína lepiť... Čo ti dali na bolesti? Niektoré baby chvalili novalgin, na ten mám alergiu, takže neprichádza do úvahy.
A videla si si prsia pri prevazovaní? To len v tej podprde nepodarenej sa ti zdajú také, iste budú pekné! Mládeka chvalia všetky čo som sa pýtala. A čo majú fotky baby v galérii, každej časom tak pekne sadnú.

menndy

Kocky , vsetky co mate uz po opke tak gratulujem ;) nech vam cim skor odidu bolesti a nech si nove prsicka uzivate :) mna to caka o mesiac ;)

Inac chcela by som sa spytat, myslite ze pre operaciou sa mozem normalne opalovat ?