Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Katarinka
na to ze si iba par dni po op su suprove,a casom sa ti tak ako mnohym z nas bude malit...alebo ze by si bola vynimka?....to sa tu este nestalo...fakt peknucke..

Katarina333

question
dakujem ;)
no podla mna su velmi siroke po stranach a vyzeram ako dolly buster :D
chcela som viac prirodzene a trosku mensie, ale verim, ze sa usadia ;) zatial som len 5 dni po operacii :)

question

Titten

Mas miery skoro presne ako ja. 168cm cca 50kg pod prsiami 69 pas cca 70 a boky tiez tak nejak ako ty. Teraz pri 360ml mam cez asi 87cm ale asi sa to este trosku hore alebo dole upravi..a podprdu budem mat cca 70c alebo d.. a pod trickom tie prsia ani nie je vidno...

Titten

odfotila som sa, len este musim kabel najst ku kompu a poslem do galerie.

Ale toto mi to pripomina. Sice vysledok pekny, ale v obleceni nebadatelny podla mna vobec

www.google.sk

Titten

Susi1982,

pod prsiami 68, cez prsia asi 75cm mam, co sa mi podarilo krajcirskym metrom, ale tak ono jak je to vykojene, tazko povedat, ci 75cm to je alebo ako, keby to trosku stalo viac.
Ved to, ze viem, ako som vyzerala s DD a bolo to pekne sexi. Ja som totiz po porode hned mala svoju vahu 51kg s takymi prsiami, cize nebola som nejaka oplacana a bolo to ok

queen,

MUDr Guba v ULK. Neni stary a myslim, ze je to kapacita vo svojom odbore, ale zial, nejako nemozem zdielat rovnaky nazor s nim teda vobec

Susy1982

Titten
68 mas pod prsiami alebo cez prsia ...ja som tiez vysoka 170,pod prsiami mam 73 ,cez prsia teraz 91 a imp.400 mi urobilo tento obvod a predtym som mala 82,vazim 58...ale fakt skus pokecat aj s inym lekarom ,viac nazorov lepsia volba...

queen

Titen
Odkiaľ si ? Ako sa vola lekar čo ti toto navrhol? Podľa mna by si urobila veľkú chybu... Ja mám napríklad košik E a vôbec sú to neni melóny :-) ja som max spokojná. Argumenty čo ti povedal sa mi zdajú na hlavu postavené! Nebol to nejaký starší lekar ?