Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yanka8

Mimix, poslem fotky do galerky ;-). Inac ja som bola na mojej prvej konzultacii u dr. Racz, navrhol mi rozdielne implantaty a na jednom prse pexiu a na druhom tom vacsom mastopexiu.
Pravdu povediac, po konzultacii som nebola prilis nadsena, pretoze ja som sa tomu chcela vyhnut, byvame pri mori a chodime na naturisticku plaz a nechcela som mat jazvy. Ak by nebola ina moznost, tak by som to podstupila. Dr. Racz ma nadhernu pracu a co som aj videla fotky kociek od neho s mastopexiou a pexiou, tak jazvy su fakt mini.
Druhu konzultaciu som mala u dr. Cerven a on mi navrhol rovnake implantaty, z vacsieho prsa mi odobral zo zlazy, aby sa vyrovnala asymetria a rez bol vedeny pod podprsnou zlazou. Pre mna to bolo estetickejsie riesenie. Praca dr. Cerven sa mi tiez velmi pacila, takze moje rozhodnutie bolo pre dr. Cerven.
Na novej fotke bude aj foto, kde som pokreslena a tym pokreslenim sa asymetria este viac zvyraznila a aj pokles.

mimix

yanka posli mi foto namail prosim ta mne budu aj bradavku posuvat o cm hore. preto cez dvorec pokles mam trosku mensi ako simala ty alebo taky neviem dameste foto

mimix

yanka posli mi foto namail prosim ta mne budu aj bradavku posuvat o cm hore. preto cez dvorec pokles mam trosku mensi ako simala ty alebo taky neviem dameste foto

mimix

mulatka moj mail je mmichala.alaxova@gmail.com posli mi namail...mam stary telefon rozbila som svoj...pfuha ja mam doktora racza takze dufam ze vie co robi...400cc hadam mi to vyplni pekne

yanka8

Mimix mas dobry zaklad, videla som tvoje foto v galerke, sice mas ruky hore, tak nevidno aky je pokles. Neviem ku komu ides, ale ak si si vybrala dobreho dr. tak sa toho rezu nemusis bat, ak nie je ina moznost.
Ja som bola u dvoch dr. na konzultacii, viac som nestihla, bola som na sk len 3 dni ale som rada ze som bola aspon u dvoch, lebo druhy mi navrhol augumentaciu bez pexie a mastopexie, na rozdiel od prveho.

Denisa28 musis chvilocku pockat, zajacik ti urcite posle email aj s linkom do galerky

mulatka

tak babenky o 3 dni bude mesiac co som po som velmi spokojna uz sa tvaruju do galerky som poslala foto ked da mozte kuk :)