Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Uz je lepsie az na to napinanie. A zacali ma dost po bokoch pobolievat..poslala som nejake fotp do galerky uz:)
Flector je vraj na predpis a nezohnali sme. Tak pijem panadol ultra rapid...je to pekne hnusne ale celkom znasam...
mno oddychujem ale snazim sa trosku cvicit ruckami a docahovat pokial sa da...a ty ako este boli..

matik8

Luca123

Ja jem stale este do dnes a to uz mam 4.den po opke :D neviem co ta ruka ale uz mi niekto davnejsie pisal tiez jej trpla ruka, ale tusim z toho rezu pod pazuchou..a inak uz lepsie? Co si davas od bolesti? Flektor je dost v pohode...ja dnes nejako citim prave prsko neviem ci som si ten sval viac pretazila :-/ tak radsej lezim uz a odpocivam

Luca123

Baby to aj vy ste malo po narkoze den take ,,poopicne stavy"? jedla by som stale ale zaroven mi je blbo...
a ta ruka mi stale trpne ale len ta z infuzie sakra :(

lluciaa1211

kvet11
:))) že krv a mlieko :) to ti ujo pekne povedal. To som dávno nepočula!
Ja idem tiež k Mládekovi, ide mi dať zhruba veľkosť ako tebe (390 pravý a 440lavy aby vyrovnal rozdiel).
Aké si mala prsia pred operáciou? Lebo ja mám riadne vychudnuté a ovisnuté, pred deťmi som mala pekné prsia, také väčšie 2, ale teraz hroza. Chce mi dať okruhle, bojím sa či nebudem mat potom také gule. Tebe dal okruhle či anatomicke?

kvet11

lluciaa1211

bola som operovaná u Mládeka a nechty gélové sme mať mohli len je lepšie asi keď ich nemáš veľmi dlhé .....

Matka872

nič sa neboj prsia sa ti usadia a jazvy posunú do prsnej ryhy. po opke som ich ani ja nemala v prsnej ryhe a teraz po 8 mesiacoch ako sa prsia usadili tak sa mi aj jazvy posunuli ....

romi

ber ako ti doktor ponúka ja som sa tiež bála 400ml a su super aj väčšie by som prijala a nikto by nepovedal že mám robené prsia. dokonca mi nedávno bolo povedané od jedného pána že to je krv a mlieko :)) takže sa nemusíš báť toho že budu vyzerať umelo ....

queen

veľmi krásne prsia ti spravil ten náš doktorko :))

Luca123

question

akoze hrudny kos lepsie..ked sa prejde,tak je to hrozne namahave a tazke,np a ta ruka.Hrozne mi trpne..som to v tomstrese vsetkych navstev zabudla doriesit s dokim. Hadam to prejde...
snazim sa doplnat tekutiny lebo mi je stale blbo:) ale myslim ze budu dobe. O chvilu dam do galerky...len nech mi segra dopise text:)

question

Matik

No kedze ja sa dost potim a antiperspirant som sa bala pouzivat kym som mala stichy tak na cca 8den uz som to nevydrzala a odlepila tie povdne a odvtedy som sa umyvala tymi mokrymi obruskami s mydlom kazde rano-samozrejme nie na jazvy- a na novo prelepovala cistymi gazami..
Tie gazy napachnu potom..
Jaj ano 375 ale ty mas vysoky profil..

Luca

Super ze si uz doma..trpnutie som mala aj ja trochu
A som fakt zvedava na tvoje prsiska..

jankaaa cici

dakujem, za rady. idem poprosit priatela, aby mi vyumyval pazusky aspon tak. a inak gelove nechty mam aj ja /cervene/ a problem nebol. ale volala som pred s anesteziologom a pytala sa ho.

matik8

Luca123

Taksuper ze uz si doma. Oddychuj bude lepsie. Mne netrpnu ruky ale bok prs som tiez citila na dotyk ale uz to e lepsie. Mna skor rebra a hrudne kosti boleli.

question

Lluciaa

Niektorej anesteziologicke to vadi inej nie..

Ale vo zvolene jej to nevadilo len by si nemala mat tmavy lak na nich.. bud odlakovane alebo len bleducky lak...

A ked pisu ze im to nevadi rak nevadi. Len nemaj tmavy lak..