Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Babenky, uz som domka...je to lepsie ale stale sa mi hlava toci. Boli ma to uz reochu pod pacuzchami a boky prs ale asi opuchaju. Inak so velikeee:) v tej podprdke :) tesim sa z nic...super su. Nevidela som ich nazvo a uvidim az o 10 dni.teraz sa prepchavam zakuskami, jedine co ma mrzi je, ze mi strasne trpne ruka...neviem ci je to infuziou alebo cim ale horzne mi trpne..mali ste to aj vy tak?
ten pas osm si dost povolila, dufam to nevadi, mam ho ale tak volnejsie:)

matik8

Question

Ja mam 375ml. No na to brucho som aj ja zvedava :D stale by som len jedla.

Jankaa cici

Mne bolo povedane ze sprchovat sa mozem iba od pasa dole, hore sa zvlhcenymi pretieram, a hlavu neham na kadernicku..jazvy som mala prelepene od kedy som sa prebrala a nedavam si dole pasky. Baby mozno mysleli ze si ich prelepuju po vybrati stehov, ak sa nemylim

question

Janka cici

Ja som si tie vlhcene obrusky aj namocila do vody a dala na to trosku mydla a tak som sa opatrne oplachovala ale na jazvy nie...

A jazvy som si prelepovala kazdy den novymi tamponmi ako som sa vzdy umyla...

lluciaa1211

Baby, môžem mať počas operácie gélové nechty? Na stránke Avelane píšu, že si nemusím dať dole. Mali ste niektorá?

jankaaa cici

ahojte baby, mam na vas otazocku. pri reze pazuchou, sa nesmiem umyvat vodou az do vybratia stehov? /fungujem pomocou vlhcenych obruskov, ale uz by som asi potrebovala aj vodu/ viete nieco o tom? a jazvy nemam prelepene, aby sa vetrali/ a tu citam, ze si ich prelepujete stale/ musia byt prelepene? dakujem za odpovede, rady :O)

question

Matik
Ty si si dala tusim 450 ako aj luca123???

No u by som mohla aj pridat co. Pokus sa dnes uz poslat foto do galerky..

Inak baby ja som od opky pekne pribrala do brucha a to som mala rok problem nabrat na vahe a staci par dni nicnerobenia a teraz som zvedava ako sa ho zbavim:-):-):-)

Luca123 tak ako je uz lepsie?z chvilu snad aj doma u budes...

matik8

question

no super, tak som zvedava lebo takto mi pridu ze su neni nejako velke. ale musia byt ked sa otvorí podprda :))

kedy pridáš nové fotečky? :)

question

matik 8

jasne ze su splasnute, ved su zababusene v elastickej podprde a stiahnute pasom:) ved o par dni, ked to uz nevydrzis, tak nakuknes a uvidis:):)