Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Question

No uvidime, budem sa snazit, len dufam ze ked damdole podprdu tak od tial ete vyletia lebo terazsa mi zdaju byt nejake splasnute v tej podprde aj uplne stlacene tym pasom..tebe vyhupli von ked si ju otvorila?

question

matik

ten pas nam ostava, to patri k podprde..ja si ho mam napriklad o mesiac doniest na kontrolu , ze ak by bolo treba nahodou...

noo buducu stredu budem mat tri tyzdne, tak buducu sobotu idem na nakupy:)Ale urcite si netrufnem nosit normalnu hned na cely den..a hlavne ma musi prestat boliet to lave prso..

inak ja som tiez chcela vydrzat, ale kedze som uz surne potrebovala oprat podprdu, tak som si ich uvidela skor, a som zvedava ci to naozaj vydrzis, aj ja som chcela, ale nepodarilo sa:):)

matik8

question

ešte nevidela, cakam na štichy, to bude prekvapko :) len ma zacali svrbiet nejako. asi sa teda zacali hojit ak je to vobec mozne na tretí den..

ja zas citim viac pravé, ale tak ak by bolo treba tak by som si ho potom aj ja dala aspon na noc, ale tak najradsej bez neho...a to nam ten pas vlastne ostava?

ozaj ty uz o chvilu budeš moct cez den normalne podprdy nie? ci už mozes? :)

question

matik

ano na stichoch mi povedal ze uz ho nemusim nosit, aj mna dost tlacil ale casom som si zvykla..
ja som si ho na cca 8-9 den ako som rozopla podprdu aj trosku povolila:)

ale praveze teraz si ho uz treti den davam na noc, nakolko mam lave prso este stale opuchnute a bolave a tak si ten pas davam v noci.. mam taku ´istotu´:)

a uz si si videla prsia???

matik8

question

ahoj, prosim ta, tebe dal ten pas dole ked si bola na stichoch? a uz si ho nemusíš davat? lebo mi už dost zavadzia, tak čím skor mi ho dá dole tym bude lepsie :)

Luca123

Dakujem,ze ste na mna mysleli..nic si nepqmatam...ale mam prsa,ktore len chytam stale:) idem dat tabletu.na spanie a zitra dam vediet..
Tie co ste neboli...mecem strasit...pre krasu sa trpi.a je to.lem ina bolest...bude lwpsie:)

matik8

luca123

kazdym dnom to bude lepsie uvidis :) mne bolo po opke tiez trošku zle z tej anestezy aj sa mi zle tocilo hlavou a pri nadychu to pichlo, ale na druhy den som uz bolo v pohode, uz som aj zisla sama z postele na zachod hore dole atd...uvidis to prejde...oddychuj