Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Baby od Mladeka!!!
Máte jazvicky presne v podprsnej ryhe???
Ja si dosť zakladam na estetickost a pri prelepovani som si všimla že sú trošku vyššie :-((((

matik8

Luca123

V pohodicke mi je dakujeem. Akurat sme boli vonku chvilu sa prejst a posedet na cerstvom vzduchu lebo mi uz sibe doma :) je pravda ze ten pas mi leze na nery lebo ma tlaci aj v pravom citim vacsi tlak ale da sa to vydrzat :) uz to chcem mat dole :D

question

nadranka

ano uz som po cc 16 dni..a este som fotky nehadzala:)

repka veru daj este foto teraz ked sa usadili trosku..:)a verim, ze sa to utajit uz nedalo:):)

Luca123

repka

to vyzera presne ako ja...presne miery a vaha a presne mne toto povedal, takze to iste :) skoda, ze tam nemas fotku viac z dialky...teraz to budme stale obzerat...kokos uz ma chytaju stresy:)
hod este foto :DDD

repka

ja mam siroke ramena..ale mam 175 cm a pod prsiami cca 72, 58 kg .. mne ale doktor hovoril, ze budem mat tak 75C, 70D .. a nehrozi - 75 E alebo 70F .. a povedal, ze som mala tak max. jednotky pred op. - a to sa neda povedat aku podprsenku - to som nosila nespravne a sama vypchavka :D, tak 75-80B..

Luca123

repka

su fakt pekne....a nevies, kolko si mala predtym velkost? ake podprdy alebo apson cm i ked ja mam siroky chrbat.
A neces dat nejaku novsiu foto :) napr. tricko bez podprdy :)

repka

tam mam len vystuzenu bez push up.. teraz uz vyzeraju aj o nieco prirodzenejsie .. ja som super spokojna :) .. mensie by som lutovala - to sa vzijes s nimi uplne - ale neutajila by som ze mam umele :)

Luca123

repka

supis, vyzeraju dobre:)...a tie fotky v tych trickach to mas push up alebo normalnu podprdu? A si spokojna?:)