Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

BritneyBitch

ano ano, bola som fanynkou, bez bombshell ani na krok :)

Dakujem, no spokojne by som brala aj väcsie keby som mohla.
Takže určite sa neboj, že by 400 boli priliš, budes spokojna, ešte som tu nečitala že by niektora kočka bola nespokojna lebo ich ma priliš velke, to skor naopak :)

Biele plavky mam cez ginatricot.com /vršok/, nohavičky su z NY a tie čierne som "lopla" mamine, netušim kde ich kupila.

question

matik8..

ja mam ES805 stredny extra vysoky profil 360ml,12,5cm a 4,4 projekcia najprv som mala mat 450ml, co sa mi zdalo vela, tak na druhej konzultacke ked som povedala ze chcem prirodzene sme vahali medzi VP400 a teda 360 strednym extra vysokym.. ale aj doki povedal ze uz pri tych 400 si nie je isty, ci by mi to nerobilo gulu, tak sme sa dohodli na tom strednom profile..
v obleceni vobec nie je vidno rozdiel, kedze som predtym nosila vypchate podprdy..a kedze mozno raz budem mat este dalsie dieta a na reopku musis ist do vacsich, tak som spokojna..

nadranka,
keby sme sa mohli vidiet po opke, tak vela bab by sa rozhodlo inak, ale kedze netusime aky bude vysledok hlavne neprsatice sa bojime velkych prs:):)

nadranka

question

Celkom malé nie sú, ale keď nemám vystuženú podprsenku, tak to nie je nič extra. No sú akurát k mojej postave zasa... Nekričia na mne a zase na mne nezaniknú :-) Určite Ti dr. dobre poradil... Ja som mala tiež dať na jeho maximum (425 ml), aj keď rozdiel by bol zanedbateľný. Moje prsia neboli pred operáciou veľké, takže ani ten výsledok po nie je taký, že by mi to urobilo 5-ky :-)

Matka872

Som 11 dni po opke a brucho mám take nafuknute, stale som ho mala ploche.Mali ste to aj vy? Ked áno tak kedy môžem očakávať že mi odpuchne, prosiiiim poraďte, ďakujem.

Luca123

question

nech pozeram akokolvek vobec mi tie cisla nesedia co si napisala, ze projekcia 5,3 a tam a ta sirka 12,5.
Pozeram eurosilicon prozurku a 450ml VS profil.
Na objednavke mam eusilicone 81, 450 ml to znamena vysoky profil, nie extra vysoky,ze?

Jany7543

lluciaa1211

Nie nemám ešte deti , a pod prsiami bude rez ... ale radšej by som brala pod pazuchou :-/ ale anatomy sa cez pazuchu nedavaju... cez pazuchu si trúfne len pán doktor Červeň :-) alee k nemu sa mi nechce čakať , už chcem byť koncom júla ceckaňa:D