Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Titten
Ano tak na vecer operuju vo ZV a dnes idem domov ale nie vecer kludne uz mozem aj teraz ale cakam na odvoz.

matik8

Luca123

uz lepsie zacinam si zvykat na tie tlaky a doktorko mlady mi tdnes ten pas teosku povolil...to ma od vcera volajako tlacilo ale to malo...este uvidim co cesta domov..za 12 dni stichy a ze dovtedy neotvarat nenakukat tak to asi neotvorim :D umyvat sa od brucha dole a hlavu mam nehat na kadernicku :D tebe sa to uz bliiiizi :))

Luca123

Matik8

dufam uz je lepsie...ja mam strach aj z tej infuzie..blee nikdy som to nemala:(
ale to su asi neuvedomujes,ze to mas.
Dnes ta pustaju dom?Tak uz sa tesiam,ked otvoris a stastna napises ake su krasne:)))
Drzkaj sa

BritneyBitch

Baby

Silia

S doktorom sme sa rozhodli pre 390ml okruhle implose s vysokým profilom. Mám vsak obavy, ci to nebude na mna veľké... ked sa pozriete na moju terajsiu hrud v galérii, co myslíte? Dal mi vyskusat nejake 370 a 400 do podprsenky a ja bez toho aby som vedela, aký majú objem, som hn E d povedala, ze najmenej takéto (pri 400ml). Ked mi povedal, kolko ml to je, nechcelo sa mi verit. Teraz tak nad tym uvazujem, ci to nwbude na mne vyzerat smiesne, ako sa s takymi prsickami funguje, ako sa s n imi po case bude spavat na chrbte. ..

Prosim, poradte, kazdy nazor je vítaný!
PS: viem, ze vela bab po operacii by pristalo aj na väčšie, preto vaham, ze ked dam le mensie, nejakych 350ml, ci mi nebudu male zase :-( :-(

BritneyBitch

Smejo251

Nedas mi pls na seba email? Presne nad takou opatrovatelkou, kt. By u mna aj byvala, uvazujem, no zatialsom nezohnala a uz mam len tri tyzdne ... dakujeem!

Titten

Matik 8 vydrz, najtazsie uz mas za sebou hadam. To tak na vecer aj operuju? Wow, kedy domov pustia? Dnes vecer?

Ja sa musim pozbierat. Opku chcem co najskor, v pondelok mam konzultaciu u Gubu.
Nieco som asi od deti chtyila, v praci som odpadla vcera a vracala, hnacky.
Doma to pokracovalo do noci.
Dnes uz hadam lepsie bude. Kks stale cosi zo skolky mame, preto opku uhanam, aby som nejake chripky nechytila

smejo251

Britney
No ano jednodnovka je v procari.robia vsetko.joj a ezte zom zabudla ze mi dve znamienka vybrala :-).
No s detmi je to tazke.nemozeme sa poriadne postiskat ani ich dvihnut.maju 2a3roky tak si to vies predstavit.chodia do skolky a potom mam pestunku ktora momentalne u mna byva,dohodli sme sa ze na mesiac.neviem si predstavit zeby tu nebola.a lekarka mi povvedala.ze pol roka nic tazke nedvihat tak som zvedava ako a kedy si ich sama okupem.no a ked ta bolel cisarak tak ta bude boliet aj toto ale to len prve dni a potom rana.
Ja som 16den po opke a uz sa celkom dobre aj postavim z postele a vsetko zacina fungovat

matik8

Luci nevidela skoda :-/ snazim sa to okukat cez tu podprdu ale nevidim moc :) dotiekla minimfuzka ale moc sa mi neulavilo dalsia az o pol noci vraj . Ach jaj no nic musim vydrzat.