Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

Babulky, prosím Vás chcela som sa spýtať či ste sa s niečim natierali pred obkou kvôli pružnosti kože (napr.olejček)mám presne za mesiac termín a ako je to s opaľovaním? čítala som v papieroch, že mesiac pred obkou sa nesmie chodiť do solárka a čo slniečko opaľovať sa môže?

smejo251

Baby vsetky ktore ste narade-drzim palce.prve dni su zabijak ale myslite na to ze bude vssetko ok a ze bhdete kocicky;-)da sa to vydrzat.ja by som tu bolest prirovnala k nalievaniu prsnikov po narodeni dietatka ale take poriadne,aspon ja som to mala po 5 dnoch od porodu ze som plakala v sprche :-)
Tak sa drzte.
Inak baby ja som za dve operacie prsia plus pupok hernia platila aj s implantatmi 1609eur a som maximalne zpokoj a.prsia su presne take ako som chcela a starostlivost taktiez maximalna.pani doktorka jarmila hudakova je bohyna...

matik8

titten, luca123

dakujem baby. zajtra budem hned pisat ked ma ubytujú :D najradšej by som šla prvá tak uvidíme..uz rozmyslam ci je dost tych 375, tak snad ano :D

Sandrine7

Titten

ano, mam rez pazuchou, tak som aj chcela a aj mi to navrhol.
ja mam iba 260ml, okruhle, ES, platila som 2600 EUR.
Fabry robí s ES, ale ak niekto chce inu značku, tak povedal, že nie je problem objednat.
Ano, operuje na tehelnej, tam kde ma aj ordinaciu a stale bez hospitalizacie :)

Luca123

Matik8

Budem na teba mysliet...tak sa tesim ked napises ako...ja si stale predstavujem ake to bude ked otvorim oci a predomnou nove dva kopce:) a ci zladnem hned volat,ze su na svete moje dve ,,dvojicky":)))
Tak nech ti ro rychlo ujde a takto o 24 hodiiin:)

matik8

Luca123

Ahooj. No este som neni zbalena mam tam byt az o 16;00 cite pravdepodobne sa budem balit rano nech zabijem cas :) uz ma zacina chytat stres, hlavne to chcem mat uz za sebou lebo to cakanie ma ubija :D a neviem si predtavit co budem resp nebudem robit cely teb cas po opke :DD take mi je teplo uz teraz a este ten skafac a byt zavreta :/ a cesta dom v mikine no uff som zvedava ...

Tak supis ze si ok hlavne nech to tak ostane a v nedelu uz budes aj ty nova :)

Titten

Kks porazi ma, budem vyberat doktorov este rok a nakoniec si didi aj pumpou na bicykel nafukam.
Na kolkych konzultackach ste boli. Ja som max na 2-3 chcela ist.

Titten

Sandrine 7,

Dakujem ti za odpoved. Toto by sklamalo aj mna. Mozem sa spytat a Fabry ti urobil rez pazuchou?
s akymi implosmi? Anatom, ci okruhle a velkost?
Fabry kde robi tie opky? Ordinaciu ma na tehelnej vsak?
Este furt nerobi ziadnu hospitalizaciu, alebo da sa aj ostat v nemocke?
S akymi implosmi robi? A cenovo sa to u neho ako pohybuje?