Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Luca 123,

A nejde ta gulicka odkrutit, ci vytiahnut z dierky?
Po 3mesiacoch by to uz malo byt zahojene.
Skus nejake kombinacky na to odkrutenie.
Prvy raz aj mne to slo tazko dole odsfubovat

Luca123

Titten

ale mne ten piercing ani nejde vybrat :(
a este ma to boli...uz hodku som sa snazila ho odtocit ale nejde...preto sa pytam, ze co sa stane, ked ho nevyberiem

Titten

Mna zaujima pri reze pazuchou, ze kedy sa to potom moze holit?
Kadial ide ten rez? Tam kde chlpy rastu?
Ako ste toto riesili?
Da sa to aspon po vybrati stichov zholit?

Titten

No s tym cisarskym som bola tiez zvedava. Ja som oba razy rodila klasicky tak neviem to pripadne potom porovnat.

Piercing kludne v den opky vyber, za par dni to nezrastie neboj

Luca123

Baby,

prosim Vas tie, ktore ste boli u Dr. Cervena a mali ste piercing v pupku. Davali ste si ho dole? Mam to na tom papieri, ze piercing dole ale mam ho len 3 mesiace neviem, ci ho dam pak aj naspat normalne...Dakujem :)

angie77

ahojte babule

ako Vás čítam viaceré máte problémy v reze pod prsiami s tým samovstrebatelným vnútorným stehom, aj ja som veru mala, mne síce netrčal, ale odieral mi z vnútra jazvičku a tá mi na tom mieste stále akoby mokvala ..ono to prestane ked sa tie stehy vstrebú a to je okolo 5 až 6 týždňa..tak sa nebojte,prejde to... len mne tá jazvička na tom mieste ostala taká iná, je trolilinku širšia a aj ja ich mám stále ešte tmavšie,kraje už zosvetleli len ten stred je ešte červený, tak dúfam že takéto neostanú, lebo ako tak čítam viacerým babám ostali tmavé ...keby som vedela aké ostávajú jazvy pod prsníkom asi fakt porozmýšlam nad rezom z pod pazuchy...no uvidíme ja tým mojím dávam ešte čas, ved som len 5 a pol mesiaca po Opke a ony svetlejú až tak do jedného roka, hlavne si ich cez leto preliepajte aj pod plavky aj ked máte pocit že sú zakryté oblečením, uvedomte si že aj oblečenie prepúšta lúče :)

a hurá, máme tu obdobie hlbokých výstrihov, tak si ho užime :)

Matulka23

queen

ďakujem za odpoveď :) ja som začala pre istotu natierať každý večer detským olejom :) a nad tým slniečkom som rozmýšľala a tiež by sa asi tak mesiac pred obkou nemalo lebo to vysušuje pokožku, aby sa potom nepotrhala bude to ako zo soláriom ....