Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Baby, ja som stale neni uplne rozhodnuta ani kam ist na dalsie konzultacie. Objedanala som sa ku Gubovi do ULK, lebo teda posobi uz roky rokuce v platike a chvalia si ho.
Kedze mimo BA ani nejak neriesim, skusim konzultacku u neho.

Nebol tu niekto z vas u neho konzultovat, alebo na samotnej operacii?
Potom o necele 2tyzdne mam konzultaciu u Marsala, ale ak by som bola v ULK spokojna a dohodneme sa, tak by som dalsie zrusila.

Matka872

tomasova

nejde to,ten email a heslo bude nejake moje co som davala,lenze ja uz nepametam :-(((

asi si budem musiet zalozit novy,skoda :-(

fotky ti mozem poslat na tvoj mail.kied uz si nedockava :-)))

Inak dneska som si prelepovala jazvicky s tym co mi dali na klinike.Potrela som si dezinfekciou okolie jazviciek od zaschnutej krvy.Ani som sa nedotkla ich.Prelepila som a na lavom prsniku ma presne kde je steh pri pohybe pichne.Pozerali sme na to ci nahodou ten koniec nitky netlaci,a nic.Taka je ako predtym.Aj som si vypchavky tie co sa davaju do podpiry podlozila.A stale to robi,Nechapem.

tomasova

matka
myslim ze to je galeria@zoznam sk ,neviem ci si to dobre pametam...ale som uz strasne zvedava ake budes mat ty tie 450ml....

Matka872

Galeria

chcem poslat fotky do fotoalbumu.
Neda sa mi to.Neviem aky mail a heslo som davala.Da sa s tym nejako pomoct?
Dakujem.

smejo251

Ahojte
Tak stehy vybrate,este 6 tt nosit podprsenku a natierat jazvy framikoinom 2-3dni a potom mi dali dermatix.
No a vraj su take akoby som tam nic nemala,vraj som ukaz.tak vecer pofotim a poslem.

pipaaa

queen

jaaj tak, uz si presne nepamatam :/
no ja hovorim o tom vnutornom teda :)no uvidim co mi dnes doktor na to povie

pipaaa

queen

doktor ma na to upozornil, ze sa stava ze ten vnutorny steh moze vytrcat..je taky ostrejsi...mne asi po 3 tyzdnov vyliezol..dnes chcem ist za nim a opytat sa na to..lebo neviem ci ho treba vybrat alebo iba to odstrihnut..uvidime no..skus zavolat doktorkovi co povie :-) myslim ze aj nela mala podobny problem s jazvickou a potom pisala ze to bol ten steh...