Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimix

ahojte baby ma tu niekto prsia cez bradavku?? ako chcela by som vedet aky je topocit po operacii cez dvorec..aka viditelnost jazvy je potom obavam sa toho aby to vypadaloaj dobre,ako casto sa chodi po roku s prsiami na kontroly?ma tu niekto skusenost s dr.raczom ?

NessaF

Sandritta, ano, k Mládekovi. Aj ja mám kvoli tomu komplexi uz od puberty, ale manzelovy sa pácia malé prsia, tak som to nerieslia, pred 10-20 rokmy to nebolo tak bezné ako teraz. No dvojrocné kojenie a 30 kilové chudnutie ma presvedcilo, ze sa to musí riesit.
Ako ti prebehlo zotavovanie? Mám obavy aj ohladne asimetrii, vzdy som o tom vedela, ale teraz to foto do galerii - preboha, situácia vypadá horsie ako som to videla v zrkadle :D ale snad odborník si s tym poradí. Dr Mládek má ozaj dobrá meno.

Sandritta

NessaF,

Bola som operovana koncom februara, mam pod svalom, vacsinou davaju pod sval, malo pod zlazu. Cena 3050€, predoperacne boli na klinike tusim za 140€ vratane sona.
Spokojna je slabe slovo, som stastna, konecne mam prsia, az teraz som si uvedomila ako mi to vadilo a ake som mala z toho komplexy, konecne sa citim ako 100% zena.
A na konzultaciu ides s Mladekovi?

NessaF

Foto som poslala priamo z mobilu, evidente este stav "pred" :) snad to akceptujú.
Datum na konzultáciu som dostala priamo na den mojich 40 narodenín, snad to je dobré znamenie :) Dovtedy zbieram informácie a otravujem Vás otázkamy, pekny den!

NessaF

Sandritta, Dakujem za info. A kedy si mala operáciu? Mozem sa spytat, ako to vychádza cenovo? Augustovú zlavu asi uz nestihnem, volakde som videla ze 3000-3200, to je reálne? A kam ti dali pod zlazu, alebo pod sval implantáty? Si s nimy spokojná?

Sandritta

henka88,
Moze byt ze to tak bude. Dava to logiku sak implos je prirasteny, no klesa vsetko okolo neho, ci uz koza, zlaza, sval. Uz si spominam ze mi to tak aj doktorka na sone hovorila a ked som sa pytala doktora na kontrole po mesiaci, ze kolko mi asi tak odpuchnu este a klesnu, tak mi povedal ze neklesnu, ja som mu vtedy nejako neverila, sa mi to zdalo cudne... No este sa ho to opytam, tak som zvedava. Mne sa tie podprdy nechce nosit, mne je tak dobre bez nich :)))

NessaF,

Ja som bola v Avelane u Mudr. Mladeka, mam 330ml anatom mentor.
Do galerky dostanes heslo a pristup ak posles foto prs bez tvare na galeria@zoznam.sk
Potom Ti Zajacik posle emailom vsetky pristupy ;)

NessaF

Ahojte dámy :) V nitre na klinike Avelane bola niektorá z vás?
Ako sa dostanem k fotkám, rada by som si pozrela ako pracuju doktory u nás na Slovensku. Zatial som listovala len USA stránky, získávala informácie, este som nebola na konzultácii, asi koncom júla. Tak zhruba viem ze by som chcela nieco medzi 330-400 ml, ale nechám si poradit. Prezradíte tu cestu k fotkám?

bittersweet

henulka33 teda super mas tie prsia, velmi dobre ti to sadlo!

baby tak ja chodim v pohode v podprdach, ale mam len jednu, v ktorej vydzim aj cely den. doma chodim stale bez podprdy a na noc si obcas davam pooperacnu, ked mam pocit, ze ich mam citlive. ale inak tiez si myslim, ze gravitacia funguje a cim vacsi implantat, tym asi skor.....ja dufam, ze mi tie moje vydrzia cim dlhsie, moje miniatury mi neovisli ani po dvoch odkojenych detoch.

henka88

Sandritta
hej, bez podprdy vyzerajú aj moje veľmi pekne a prirodzene a aj sexi :) Ale tiež si myslím, že gravitácia funguje aj tu. Ale zas nemyslím, že imploš nám poklesne,však je tam prirastený, nie :) ale to naše predošlé prso áno. Napr. neviem či si skúšala skákať bez podprdy :D, tak mne sa imploš nehýbe ale skáče to moje mini prso :D čo som rada, že sa aspoň niečo trochu hýbe.
Mňa inak tiež pravé prso zabolí vždy keď si ľahnem, bez podprdy duplom, ale potom to prejde a je to v pohode. A pred opkou čo som mala prsia, keď som si ľahla na bok, tak mi úplne zliezli na tú stranu v rámci gravitácie - úplne rozfláknuté :D a teraz keď si ľahnem na bok, imploš drží a to prso sa normálne prevalí na bok skoro ako predtým. Tak ja si myslím, že tá gravitácia na prsia funguje stále, ale na imploše asi nemá ako. :)

LiluM3

Sandritta
Fuu tak to neviem, ja tiež nosím tie najvypchatejšie, nakoľko pri mojej práci keď nosím saká a tak, nemožem tu byť ako žehlička, nevyzerá to dobre. Ale teda ja nemám pokles žiadny zatial, možno to závisí aj od elasticity kože.