Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

baby, musim vám oznámit, že dnes som sa po 10 dnoch prvýkrát pohla z bytu a namierila som si to hned ku kaderníčke :) konečne sa cítim ako človek :)))

jahodka1584

Smejo,
myslím, že po 3 tt sa začneš pomaly zaraďovať sama, je to dosť individuálne. A sama uvidíš ako ťa svaly pustia. Hlavne nedvíhať nič ťažké a nerobiť nejaké prudké pohyby...pretože tam hrozí svalová kontrakcia...
Ale to vás tu nechcem teraz strašiť...

smejo251

Jahodka
Ja vsetkemu chapem ale kedy mozes tak plnohodnotne opaat zit.myslim popratat,vyvesat pradlo,umyt okna a tak normalny zivot.navarit dvihnut hrniec a tak...ja viem ze 4tt nic ale potom kedy?

jahodka1584

Smejo,
do 3 mesiacov sa odporúča len ľahká záťaž, a neodporúča sa to len tak, má to svoje dôvody...Verím ti, že sa chceš s nimi pomaznať. Uvidíš sama ako ti bude, ja by som si na to ešte teraz netrúfla a ani by som to ešte neriskovala...
Veľmi dôležité sú prvé 4tt po. Takže si dávajte na seba pozor...

Toto je napísané na stránke mediklini:
2 mesiace sa musíte strániť fyzickej námahy a športu, nič ťažké nedvíhať...

smejo251

Baby co mate dlhsie po prosim povedzte....to akoze po 6tt mozem normalne robit vsetko?
Kedy si budem moct dvihnut na ruky moje deti ked maju po 15kil?uz mi zacina byt luto ze ich neviem ani okupat,pomojkat ani nic.

jahodka1584

Baby nebláznite s tým cvičením...
Treba si dávať fakt pozor na prsia...Ja som 8 tt po opke a ešte si netrúfam na všetky cviky ako pred opkou. Niekedy stačí, že zle stlačím kľučku na dverách a cítim prsný sval...Prsia stoja nemalé peniaze, času a zbytočne si vytvárať komplikácie je hlúposť. Radšej si upravte stravu. Ja som začala cvičiť po 4tt, ale opatrne...

Luca123

Question

Mno dufam sa bude dat aspon hybat a dufam aspon po 3 tydnoch aa dostanem aspon na bicykel...nechcem nic nerobit ale zas si.necem uskodit niecim..

zoe23

romi

aj teba sa opytam, ty bereš pyžamo, či nebereš?...takze ty to mas u o tyzden, čoo! :) to je take super, ja to vzdy tak prezivam s vami, čo ste vždy na rade, len mne to strašne pomaly uteká...

zoe23

Matka872

akoo? od rana sa polepšilo? čitala som, ze maš nejake potiaže :(
Sa skus troška poprechadzat po byte, ak sa dá, aj ked teraz s tym stavcom no neviem veru...
Inak maťka, ty si na klinike bola bez pyžama? lebo ja rozmyslam, ze si tam ziadne nedonesiem(na gombiky ani nemam), kedze to bude jul a aj tak bude hic...