Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

baby ja mam termin 29.4. v avelane u mladeka ,nejde niektora z vas tiez?uz som tu par dni nebola tak neviem...
ja uz som taka nervozna...

matik8

Dakujem baby za odpovede, už som teda kludnejšia a už sa len tešiť keď sa v stredu preberem po opke v novych prsach :))

Majka1910

Matik
Ja som tu písala že som to dostala v deň opky ráno. Bola som u červená v bb. Nebol s tým vobec problém akurát že to bolo take nepríjemné ísť na wc v bolestiach a riešiť este aj toto.

question

Ketrinka
. Jasne ze si pamatm ako si vracala len som to tu nechcela tak napisat aby som baby nevystrasila. Ved ako som ta videla som sa pytala ci mozem este opku zrusit:-)
Co sa tyka dvihania tazkych veci. Nejde len o jazvy ale hlavne o prsny sval ktory nie je este ani zdaleka prirasteny ku implosu a tak sa ti moze kludne nieco stat ako posunutie implantatu, zrazeninky a k tomu zakazanemu plati aj spatie na boku a baby na bruchu nespia niektore niekolko mesiacov! Kocka neblazni...
Zajtra sa vidime.. budem tam okolo 2....
Inak cca na treti den aj mna zacalo velmi boliet hrdlo aj som sa zlakla a cucala tabletky a tiez ma az potom napadlo ze je to asi z narkozy....

Lucka
Co sa tyka prechadzania..tak vonku som prvy ,duhy den nebola.uvidis ze budes skoro unavena ked pojdes1x von ale kedze som bola doma sama hned ako som prisla z nmocky az do dalsieho ve era tak ja som musela fungovat sama vo vsetkom a k tomu patrilo aj vstavanie z postele... zaprela som brusne svaly a islo to aj ked bolelo...

Ja mam stale na lavom prsu take tlaky aj teraz som bola s malou vonku a lave prso citim. Ale na moj bvod 69cm pod mama vacsie implose s priemerom 12,5cm tak sa to tam muselo asi dost natahovat. Poslem fotecky do galeky. Ja som sa fotila aj po opke este v nemocke vysmiata:-):-):-)

Ketrinka

bibi13,

vezmi si pre istotu koselu, ktora ss ds zapnut cela na gombiky vpredu, no oni ti tam daju ich,operacnu- ta sa dava cez ruky, predok cely a iba ti ju uviazu na krku, zadok a chrbat su hole. Odporucam sortkove nohavicky, ktore mozes mat pri opke a samozrejme aj po nej. :-)

papuce si zober. Inak nic netreba, lebo pit caj vodu davaju oni, sestricka ti to bude drzat, aby si srkala cez slamku.
Lieky od bolesti dostavas do zily, rychlo to zabera a tabletku na spanie tiez daju oni.

Treba si zabezpecit iba odvoz a satarostlivost doma aspon 1.den. Spat budes asi v polosede, ja som mala 3-4vankuse pod sebou, chrbticu mam odpalenu uz z toho, no po tyzdni uz ss da fungovat normalne.

Ketrinka

Ahoj, Question

dobre, ze davas babam info, ako pred operaciou a po nej.
Hlavne s tym, ze nemoze sa pred opkou jest 6h no nepit staci 2-3h pred. Som sa tesila, ako nas anesteziologicka doplni infuziou, mna uz bolela hlava a dost mi bolo zle aj z nejedenia, kedze som zvyknuta jest kazde 3h

Lepsiu anesteziologicku sme si ani nemohli zelat, ako nam na vsetko odpovedala a bola uprimna, vesela a dost nas povzbudila, nie?
Ty si nepamatas, ako som po opke grcala, fuuj, zelenu vodu, cize asi len zaludocnu stavu, potom mi uz bolo lepsie.

Ja si chodim dat umyt vlasy kadernicke, dnes si idem skusit sama, lebo idem vecer von.
Uz som lezala aj na bruchu, no hrudnik som mala hore, cize podopreta na laktoch.
Co by sa mi mohlo stat, ked zdvihnem tazke? Prasknu mi jazvy, svy?

No ja som podprdu este neprala a myslim, ze cvicit zacnem az po 6tyz.ked nebudem musiet nosit tu popdrdu,,vsak by sa mi tam spotila a musels by som ju dat dole oprat.

Baby, ktore sa bojite, ze dostanete v den opky alebo pred menzes, tak mne v BB u doktora Cervena sestricka povedala, ze ak sa mi nanalievaju prsia, tak je to ok, inak by to mohlo byt viac bolestive a pri opke to nie je vacsia strata krvi, ako sa hovori
No da sa od gynekologa predpisat tabletky Noretisteron, pre tie, ktore neberu antikoncepciu, su to tiez hormonalne lieky a zastavia prichod menzesu.

Tiez ste mali po opke asi 4dni bolesti hrdla? ja som myslela, ze na mna nieco lezie, no bolo to asi z narkozy, preslo to

.

milatka4

Matik8
Ja som sa na konzultačke pýtala že čo ak náhodou dostanem krámy presne pred alebo v deň opky a sestrička že to nevadí, zoperujú aj tak. Len je to také nepríjemné, mať operované prsia a k tomu krámy. Možno by som si ani tampón nevedela vymeniť :).
Držím palce baby, za chvíľu to máte za sebou. Som nervózna aj za vás a mňa to čaká až o mesiac :))).

Luca123

Matik

niekto tu pisal,ze dostal rano v den opky a operovali ju ale ci u Cervena vp ZV to nevim ale citala som to.
Ja som zacala.brat antiku prave kvoli rozhadzanemu cyklu,tak vazne pochujem ze.by sa mi za mesiac dal dokopy...
Tak teraz musis ist na stare rady,citrony a citrony aby si oddialila...ale mne to nikdy nezabralo::)

matik8

Luca123

No ja mam ten problem ze som rozhadzana uz asi 3 mesiace a tento som este nedostala takze sa budem modlit aby som do stredy ani nedostala uz. Lebo potom neviem co. Raz mi dala gynekologicka take kvapky na zastavenie lebo som dostala dva krat skrz jej leikov co mi dala takze popripade este skusim to . Ale cez menstruaciu ma asi nebude operovat ci?

No to som zvedava aj ja ze kedy sa moze zacat aspon na nohy cvicit kedze cinky asi dlho nebudem moct dvihat.