Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik, question

mno holky...mne kedze.som dostala termin od konzultacky mesiac a pol,tak mi sestricka kazala nevysadzat,pretoze by sa mi to cele rozhadzalo a za mesiac sa to nema kedy upravit. A ked tu pisali baby o tom akp sli z antikou,tak to risknem. Ved bolo minimum pripadov.
Tak dufam po narkoze mi bude ok,len to prejedanie sa ma dufam nechyti,lebo.som zacala od noveho roku posilovat a akosi nestiham uz do leta...
ozaj queation aj si sa prechadzala v ten prvy tyden qlebo len nonstop lezala?

All

kedy ste baby zacali cvicir nejak,korcule,bicykel,beusak alebo drepy,cinky a tak?

matik8

Question

Joooj ja som sa tesila ze mi ih cvakne pri preveze rano lebo sestru tak cvakol ale im davali podprdu az rano. Takze ta prebrali uz na sale? No som zvedava uz straaasne :))

A hej ked mas cerku tak to si trba aj pri tom nose davat pozor aby ti nahodou nebuhla do nho alebo tak lebo mne sa stalo vela krat ze mi priatel nechtiac buchol do toho alebo som si ho ako naschval o otvorene okno slahla a to bola fakt dost velka bolest az som skoro hviezdicky videla. Inak to neboli vobec a da sa stou sadrou fungovat

question

Matik.
Vo zvolene sme dostali podprdu uz na sale.. nic sa neprevezuje. Dostali sme aj ten pas nad prsia. Ja ho nosim stale a ketrinke ho dokii dal rano dole ze jej ho netreba ale ona ma anatomy...
Doki len vecer a rano kontroloval cez podprdu ci su neni opuchnute...
Inak ja si pamatam ze ked ma prebrali na sale som hovorila ze si ich chcem vidiet ale nebola som schopna dat dole dole hlavu tak mi aspon pomohli si jednu didu chytit rukou:-)

A co sa tyka nosa. Ja som sama s dcerkou a tak do skolky zo skolky von a tak.. to by som s nosom absolvovat nechcela...:-):-):-):-)

matik8

Lucka

Ja sa uz tiez tesim hned budě posat ked budem teda vladat...ja som tu antiku radsej nebrala lebo v BB anesteziologicka kAzala vysadit a nevedela som ze vo ZV jej to nevadi

matik8

Question

A ta rhinoplastika ja som to chcela tiez prv spojit bola som na nej. Septembri 2012 ale nakoniec som sla len na nu...po opke sa zobudis so sadrou, a s takou tamponadou v nosnych dierkach akoze to je des lebo musis dychat ustami nasledujucich 5 dni ale da sa to zvladnut, nostek neboli vobec ziadnu bolest po necitis akurat mas tu sadru ale tak ja som nou behala aj po vonku ked som vybrala tie tamponady :D vsetky oci na mne ale tak nehcela som byt zavreta kedze ma nic nebolelo

matik8

question

Dakujem myslim že mám teraz jasno vtom prichode a odchode atd vdaka tebe :) ale este predsa len, je to tak ze rano vas vlastne previazu a az potom daju tu podprdu? Lebo niekto sa budil uz s podprdou pooperacnou ale tusim u dr.cervena ju davaju az rano na preveze? A teda na stichy sa ide po 10 dnoch? Ale tym ze mi 10. den pripada na víkend tak asi najblizsi pracovny den?

A ako zvladas ten rez pazuchou da sa to v pohode? Ozaj a ked si si prala tu podprdu teraz tak si si dala normalne kosticovu akoze nejaku novu mas kupenu? To sa moze dat kostica uz Ci na tu chvilu to nevadi. Si tusim 10 dni po ak som dobre citala

question

Lucka a co sa tyka antiky..anesteziologicke vo zvolene vobec nevadi ze ju beries aj stale. U nej ju netreba ani vysadzovat...

question

Lucka
Mne z narkozy nebolo vobec nic. Len o 2 v noci mi bolo treba z nej cikat. Mna nebolel vobec zaludok nic...ja som bola rano uz hladna a aj na obed. Aspon do opky som mala velmi dobre spalovanie.. dufam ze sa to opat spravi:-):-)
Ale spolubyvajucej bolo spatne z narkozy aj ju napinalo... a ta nepapala v nemocke vobec...takze je to individulane...

Luca123

Matik
no tak to by bolo fajn keby nas spoji na stehy. Som zvedava ake to bude. Tak ani ja nebudem riesit tie pancuchy lebo kazdy sa cuduje.naco...i ked beriem antiku ale tak kopu bab ju bralo pri opke. Tak si este napiseme...uz len trikrat aa vyspis...tesim sa uz na to ked sa preberies a napises prve pocity:)

question

Matik co sa tyka rhinoplastiky. Ja som zvaOvala ze to spolu spojim. Ale nedalo by sa mi to tym padom utajit a nevedla som ako budem zvladat prsia. Ale ked vymyslim ako nechodit medzi ludi dva tyzdne tak aj ja chcem ist:-)