Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

M.i.r.u.s.
Ona o tom vie od zaciatku uz ma videla 3krat od zakroku.vravela ze ked sa to neuvolni tak to bude musiet nadrezat a vytiahnut vonku lebo ze to tam nemoze ostat.ale ja to ladukem aby sa ten opuch aj s tym uvolnilo a pomaha to.aj to citim ze je to lepsie.som sa bala lebo ten lavy bol ovela vasci od opuchu ale uaadzuje aa to tak sa tesim.dufam ze v utorok povie ze je to auper a bude klud.

M.i.r.u.s6

smejo
mna dnes trocha lava bradaka srbela ci co a aj citlivejsia je ale ako nic co by sa nedalo len mne sa nejak necu usadit alebo aspon ja mam pocit ze su stale tak ako boli neviem si to nejak sama objektivne zhodnotit
a volala si dok ze ci je to v poho ked tam nieco citis?

smejo251

Matka
No ja som strasne hakliva na modriny a mam ich teraz vsade.pupok mam cierny,medzi prsiami tiez aj po bokoch prs a dokonca mam aj na boku taku obrovsku modrinu a to sa aj lekari cudovali ze odkial to prislo :-) ale mastim lioton gel zatial na bok potom vsade :-)

smejo251

M.i.r.u.s
Uz je to lepsie ani tak netAha ale stale citim ze tam nieco mam.ako nejaku gulicku a taha ma to ale lepsie je to ovela.ale uz su prsniky rovnako velke.poslala som vcera ci dnes foto zajacikovi tak potom uvidis.
A ty ako?

Matka872

queen

Gratulujem Ti :-)
To musíš byť aká šťastná že si zhodila ten skafac.Mňa to všade tlači v nom.Joooj už nech mám aj ja mesiac po :-(

Matka872

Smejo251
Mne doki nehovoril, že mám pred opkou užívať askorutin, tuším Mladek to ani pacientkam neodporúča.To je myslím u každej individuálne.
Ja napr. nemám žiadne modriny.Iba trošku na ruke od tých ihiel, hmm....komické :-)

M.i.r.u.s6

smejo
moja ani ja som nebrala a nemala som ziadnu to asi nezaezi na tom ale ako s nami zaobchadzali a ci si hakliva na to ze sa ti rychlo robia modriny
ako sa mas a citis a co to lave prso odpuchlo??