Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

LiluM3,
No ved toto. Inak ked tak rozmyslam ja som pred opkou nosila non-stop cez den max. push-up a musim povedat ze po rokoch mi tie moje male jednicky aj tak dost klesli. Takze zase ktovie nakolko to ta podprda vie zase ovplyvnit :(

Sandritta

henka88,
No ja som skoro stale bez asi od 3 mesiaca, len niekedy si dam tu cipkovu. Nevsimla som si zatial ziadnu zmenu ze by sa nejako posunuli alebo klesli. Mna to skor zaujima z taketo dlhsie hladiska niekolkych rokov, predsa len ci ta vaha implosu nebude tahat kozu aj tkanivo dole.
Inak na spanie mam taku jak sportovu elasticku. No stale ma niekedy este zlosti prave prsko, pobolieva obcas z vnutornej strany zospodu, neviem preco, tak vtedy mi vadi aj ta sportova elasticka podprda na noc inak tu jedinu mozem mat aj cely den.
Ja by som najradsej uz teraz ked mam prsia chodia stale bez. Tak su aj najprirodzenejsie ze si to ani nikto nevsimne a to je celkom fajn ked viem ze ludia neriesia a nevsimaju si ci su moje alebo umele.

LiluM3

Baby,
ja som tak počula, že hoci sú prsia pevné a vyzerajú dobre aj bez podprdy, gravitácia stále funguje, takže by sa to zrejme nemalo preháňať s tým chodením bez podprdy.

henka88

Sandritta
Ahoj, ja chodievam tiež niekedy bez. Ale keď sa vrátim z práce tak si vždy podprdu dám :) Sa tiež trošku obávam, či nepoklesnú alebo pod. Ale na dovolenke som celý týždeň chodila bez a nič sa nestalo. Na noc ale stále spávam v pooperačnej, je mi tak lepšie. Som 4 mesiace po. Mne dr. povedal, že môžem kľudne chodiť bez, ale nechcem to preháňať, mne je zase dobre v podprdách :)

Sandritta

henulka33,

Mas kraaasne prska! Velmi sa mi lubia. Mala si aj pekny zaklad na ne! ;)

LiluM3, anna.m,

Baby nevyberajte si velkost podla podprseniek. Mne je teraz najlepsie bez akejkolvek podprsenky a som aj rada ze uz nemusim ziadnu nosit...

Inak chcela som sa opytat aj ostatnych bab,
Nosite stale cez den podprdu? Mne je najlepsie bez, mna uz kazda pdprsenka tak po 2 hodinach tlaci a vadi mi a o push-upkach ani nehovorim, vadi mi ked tie prsia mam stlacene.
No rozmyslala som ci to nie je problem, ci mozem chodit stale bez, resp. mam taku len cipkovu bez kostic a je tam len latka.
Musim sa opytat doktora, ci sa mi potom nejako rychlejsie nezmeni tvar prs. Ako je to u Vas? Ja som 5 mes. po opke.

anna.m

mne sa dnes uz aj snivalo ze som isla na dalsiu konzultaciu. asi aj ja si dam este konzultaciu. lebo ked som doktorovi ukazala podla profilu ake chcem prsia,on ze takze vacsie. tak to ma odradza aby fakt neboli velike

LiluM3

anna.m
mam taky istý problém, už pár týždňov lamentujem nad tou velkosťou :D ja mam ešte jednu konzultáciu 3 dni pred opkou, tam si to ujasním :)

anna.m

baby ked pozeram na vase prsia su pekne a bez podprsenky je velkost akurat ale ked si pozeram fotky s v podprdach tak tie prsia su o dost vacsie,zato si dam asi mensie a ked tak si dam vystuzenu podprdu. uz mi z toho sibe. mala som mat opku za tyzden nech nemam cas na vymyslanie :-)

anna.m

Henulka33
presne to iste som sa chcela opytat,kolko mas obvod pod prsia a tvoja vyska a vaha. pekne prsia ti spravilo tych 330ml. ja sa tiez neviem rozhodnut nad velkostou. doktorovi som povedala ze chcem vysoky profil ale mozno to zmenim na stredny.