Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Stember
Tak uz mám novú podprdu, 70D az sa mi to veriť nechce :-)

Ivet
Áno po mesiaci mám dovolenu normalnu :-)

Luca123

Menndy

ja este nemam skusenost ale videla som holky ze davali foto s textom 10 dni vybere stehov a po oholeni. Podla mna,ked nam vyberu stehy,tak sa budeme moct normalne okupat a aj oholit....:)

Luca123

Matik8

No mne hned zhurta dal 450 gulate a vraj mozno aj viac by dal ale bola som taka v soku,ze som neriesila a teraz po tolkych fotkach by som.mozno aj viac povedala...ale uvidim pak neskor mozno po babatku:)
Mne ide pod pazuchu a pod sval. Ja som aj chcela pod pazuchu jednoznacne,tam ked si vsimnes tak to babam nie je absolutne vidiet. Podla nna neboli to ze pod pazuchou ale pod ten s al.Ale beriem to tak,ze pre krasu sa trpi:)
Ale cudujem sa,ze ti dal max 410 ved ty mas lepsi zaklad podla mna.

matik8

luca123

mne sa tiez casto snívalo o operacii aj toze som sa zobudila a mala som taky mierny tlak ale ze v pohodicke som bola tak snad to tak ostane :) neboj tyzden utecie ako voda, a v podstate sa budeme liecit skoro narovnako. ide mi dat 375 povedal ze to je minimalne co moze a max 410, tak som vzala 375 gulate, rez si mozem vybrat tak ja hned ze zdola a on ze preco? :D a ja ze lebo z podpaze to boli :DD a on ze aaaale nebolí, tak dal ze zdola s otaznikom, ale zvazujem ze predsa len dam z podpazusia...ty budes mat od kial rez?

Luca123

Matik8

Joj cim he to blizsie,tym si viem predstavit aka si nedockava:)
Ja mam v tych papieroch 3x1 a aj v lekarni mi vravela,ze sa to tak berie.Vraj je to len taka prevencia pre cievy,tak podla mna to nevadi,ze len jedna :)
Presne aj ja sa to ucim,lebo ja som si praveze v poslednom case moc zvykla spat na bruchu sakra:(
Dnes do rana sa mi snivala cela operacia,od prichodu az po zivudenie a ked som otvorila oci,tak som si uvedomila,ze este tyden:(
Tesim.sa.s tebou,urcitr si dufam popiseme:)
Uz si z toho mnozstva nepamatam ake si ides davat...

matik8

Luca123

Heh hej este len idem v stredu. Len si neviem predstavit to cakanie lebo tam mam byt az o 16;00 a sestricka mi vravela ze 6 hodin pred tym nejest nepit . No rano sa teda najem ale snad mi to neuskodi pri tej narkoze :/ uz sa straaasne tesim ale z too nic nerobenia potom sa asi zblaznim..uz si nacvicujem zaspavat na chrbte kedze som to nikdy nevedela a spavam na boku, ale vzdy sa aj tak pred zaspanǐ hodim na bol takze to bude potom sranda ale vravim si ze budem musiet zaspat lebo ma to na bok nepusti tak uvidime :/ joooj ete ze si napisala ze 3x denne ten ascorutin ja som ho brala len 1x neoem preco som bola v tom tak nes uz dam 3x snad to je v pohode.