Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

matka
ahojcek,aj ja som to mala,to vstavanie je asi najhorsie,ale nic netrva vecne neboj.a ten flektor si zozen je najlepsi,s nim to uplne prezijes....a okolo mna sa vtedy motal moj 3rocny syn,a ten sa aj pozabudol niekedy ze maminka je bolava,,,tak sa nechaj obskakovat drahym a bude ti coskoro lepsie...

Luca123

Matik8

Ahoj moja,dakujem moc...odbery mi robil obvodak a vysledky uz mam vsetky ok.Okrem trosku zvyseneho cholesterolu. V utorok mam ist k internistovi na ekg a viac nevim:) doki mi neurobil vypis ale dal mi celu kartu,vraj to staci.
ascorutin som dnes zacala brat,kedze je to o tyden. 3 krat denne ale v den opky uz nie,vsak? Kedze nalacno a nepit:)

Musim zaklopat,ze lepsie. Vcera som si robila zabal s horucim zemuakom,tak uvidime ako bude v dalsie dni:)
A ty sa mas ako? Prska posluchaju? Na stehy si sla po 10 dnoch?

smejo251

Ahojte.chcem sa opytat ako dlho ate rano pri vstavani citili tie tlaky?
A este vytahovali niekomu s prsnika krvnu zraEninu?
A dievcata kedy mozem normalne dvihat ruky po 4tt?
Dakujeeeem

Matka872

Tomášová

Ahoj moja zlata, ďakujem že ked môžeš napises mi.
Aj ty si mala take katastrofálne vstavania, ráno myslím.Mňa boli chrbát, sem tam ruky mi trpnu.A tá bolesť v dekolte :-( ja viem že musím vydržať.
Došiel mi flektor, a v našich pri.....ch lekárňach to je len na predpis.Take divadlo, veď aj tak si ho musím zaplatiť.V pondelok musím skočiť k obvodnemu po recept.Ešteže ten liek mi priadne slape na bolesť, inak neviem akoby som došla z Nitry domov.

queen

Dnes mám mesiac po opke, strašne to ubehlo :-) som zvedava čo dnes nakupim, idem na lov, podprdy a tričká. Dufam, že ste mi niečo nechali ;-)

question

tomuym..
to mi je luto, ze si nespokojna a ze mas taky velky rozdiel po opke.. na fotke to nie je moc vidno...

ewel..
neblazni ze sa ti zda ze nemas velke kozy:)

babule teda hlavne tie co mate rez pazuchou ako ste sa riesili v lete , prelepovali ste niecim jazvy??a ak ano, ciiimm???

question

ketrina,

aj ja tam mam byt po 14, tak nejako sa tam uz len snad dostanem-bo ta kamoska nemoze v pondelok a ja si na cestu autom teda netrufam este...
a prosim ta nemas sa za co ospravedlnovat , ved tebe bolo teda dost blbo aj po opke...
a co sa tyka sama chodenia na zachod, to vies, ja som od stvrtku pooobede do piatku vecera bola nakoniec sama doma, tak som sa uz pripravovala v nemocke na to:):)
a potom ma aj napadlo, ze sme si mohli vymenit cisla, ale vedela som, ze sa stretneme o dokiho v pondelok...
noo spokojna nespokojna, za tyzden som pribrala uz dve kila co ma teda pekne serie.. a co sa tyka velkosti,tazko povedat:):)

matik8

Luca123

Ahooj, odbery aj vysetrenie internistu si musis spravit u svojich lekarov a do ZV prinesies vysledky . Mne aj odbery aj ekg aj vsetko ostatne robil internista...obvodna mi dala len vypis zo zdravotnej dokumentacie ktorý si musis tiez priniest..mekni papiere tam je vsetko pisane co mas priniest a na co ti maju brat krv. A ako inak? Lepsie uz?