Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Skoricka

Ahoj moja prepac ze az teraz,ale queen ma zastupila ;-)
Citala som ze mas mensi problemik,drzim palce,aby si to dala do poriadku,aby prsko posluchalo :-) ti poviem to mas riadne bomby :-)) ani ja take nemam s mojimi 705;-)

ewel007

Jany

Ahoj zlatko,no supeeer moja,teskam sa s tebou,neboj sa slniecka,ten cas v skafaci ubehne a budes tasit krasne prska,aj si dobre ml vyfasla ;-) moja co sa tyka bolesti,ten tyzden po opke je to take vseliake,ale ako pojdes na 12 den na stehy velmi sa ti ulavi,a po mesiaci ani nebudes vediet ze si bola,co sa tyka predoperacnych,ja som sa objednala pri opke aj pri reopke o tyzden skor a v den opky som isla na salu ako prva :-) ale ak chces spravia ti v den opky ale pojdes az poobede na salu ako pridu vysledky,tesim sa s tebou,neboj v polovici jula zhodis skafacik a hor sa do plaviek,tesim sa s tebou :-))

lienka1042

Titten

oni priamo nerobia (teda aspon v trnave), ale ponukli mi že vedia vybaviť u niekoho. Ja som si spravila predoperačné u môjho obvodného lekára, potom sono prsníkov a nakoniec s výsledkami internistovi. Všetko v mieste bydliska.

Luca123

Holky teraz rozmyslam,ci som magor.K cervenovi ste isli obdvodnemu na odbery a karta a isli ste este k internistovi alebo toho riesili s vami napr.vo zvolene v den opky? Dakujem

Titten

Jany

rozumiem, ja uz posledne dni nad inym ako prsiami, nerozmyslam.
Inak nepichaju pred opkou nejaku naladovku? Ja da bojim, ze od nervov potom na stole odpadnem.
U mna bolo na mrtvicu, ked som si oci dala operovat. Som si vravela, ze bolest prezijem, ale uz nech je po zakroku

Jany7543

Ta ja som sa toto ani nepýtala :D Ale povedal mi, že po 10 -dňoch už zvyknú nastúpiť do práce, lebo toto je u mňa najväčší problem lebo nemozem byt dlho doma lebo koncom augusta chcem ist este k moru .... Skafandrik neviem, myslim ze Ewelka pisala okolo 4tyzdne ale potom este na noc ... nie som si ista ale vsak to mi povie potom ... a dávame anatómy 390-440ml uvidi pri opke ... No mne tiež dával aj ten koniec mája ale v robote máme frmol, takže musím počkať :-/ Tak myslim ze sa uvariiime ale ja som tak pozitívne nato naladená, že verím že sa mi to zahojí raz dva :D A ty ideš do tých Košíc ? A už si mala konzultačku?

Jany7543

Titten

No ja idem ku Mládekovi,áá nebojím :D Lebo už chcem mať veľké prsia :)) nechce sa mi zase čakať rok kým ich vytasím v plavkách :D