Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

baby nemali ste problem po operacii s chrbatom,nebolel vas? je to predsa vaha,ked vam pribudne okolo 800g na hrudniku? nemyslim len tesne po operacii. bojim sa aj ze ma to bude obmedzovat v praci robim stale s rukami.

Martinaa1

anna.m
aj ja už mam termín na oktober.... a už sa nemôžem dočkať. Mna zase trapi, či nebudú malé.....
Ale táto diskusia je super, lebo som sa podozvedala nové veci, a utvrdila som sa v tom , že som dobre rozhodla....

anna.m

Takze zaloha na termin opky odovzdana. Uz mi zostava len odratavat dni. Tato diskusia mi moc pomohla, na konzultaciu som isla super pripravena. Len mam trosku obavy z velkosti implantatov aby neboli moc velke....

tina691976

aj mne doktor povedal že boxovanie nemám robyť ale športovať pomaly može každá podla toho ako telo dovolí nieje každá rovnaká ja som asi mla šťastie ja som po dvoch týždnoch umývla okná a silikon je stále tam kde aj má byť cvičím už uplne v pohode ak by som vydela zmeny určite to obmedzím aj infra sauna je vraj zakázaná že to prehrieva silikon zvnutra ostatné sauny su povolené

henka88

henulka33
no potom aby sme si samé vybrali, čo je správne :) Ja som sa ešte konkrétne pýtala a on mi všetko dovolil, ešte aj tandem :D len že bojové a násilné športy nie... ešte som nebicyklovala odvtedy našťastie :D

henulka33

henka88

zdá sa mi že doktor každej povie niečo iné...
osobne si myslím že závisí na osobných pocitoch, ak sa dobre cítiš pri posilovaní, nebolí ťa to, tak kludne cvič a postupne pridávaj váhy a tak :) tiež to skúsim po 3 mesiacoch...mne ešte aj o bycikli vravel že by som určite až po 3 mesiacoch mala skúsiť

henka88

henulka33, sandritta
ahoj, ty si sa mi zdá tiež od Paliatku, ale mne dovolil po 3 mesiacoch úplne všetko, aj posilňovanie, okrem bojových športov. A myslím, že všeobecne je dovolené cvičenie už po tých 3 mesiacoch a nemalo by sa nič stať,ak nie si kulturistka :) a nepreháňaš to.

Sandritta

tina691976,

Ja si pamatam, ty si to od zaciatku hned super zvladala, to si mala dobre ;)
Tak henulka33 ma teraz zaskocila, ja by som mala ist teraz niekedy na dalsiu kontrolu, musim sa opytat. Tuto stredu to uz bude 5 mesiacov, tak hadam je to v pohode. Nerada by som si poskodila taku investiciu :)

bittersweet,
Ja som este neplavala, no predpokladam ze ked som mala taky problem s cvicenim tak asi aj to plavanie bude o nicom...
Kamoska co je 2,5 roka po opke tak uz neplava vobec, ze odkedy ma silikony tak nevie, ze je jej to strasne neprijemne...
Tak som zvedava...