Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Luca
To je jupiiii...ked po troch tyzdnoch sa konecne citim ako clovek....bez mikin a satiek....dnes som si to uzivala
Kedy mas termin???

skoricka

poslala som jednu foto do galerky, aby Ste videli ako to vyzera, lepsie som to cvaknut nevedela, spredu nic nevidiet, tak aspon takto...

bibi13

Luca

Mna to sono stve.. idem na sukromnu kliniku, kde mi spravia komplet predoperacne, len to sono mi tam nevychadza, tak si to musim vybavit zvlast a tomuto som sa chcela vyhnut, aby som nemusela ist za svojim lekarom. A to som pred pol rokom na sone bola, takze neviem co mi povie.. a tu podprdu Vam zaaaavidiiim..

Luca123

Bibi13

tak ok,ked to mas v papieroch.Ja som sa len zlakla,ze mi nieco chyba ako napr.to sono ale ked ides k inemu,tak je to ok:)

Ale citam pre mna radostnu novinu,ze od cervena je mozna kosticova podprda po 3 tyzdnoch? Jupiii:)

acerka8

Smejko ahoj,
Chcem ťa poprosiť nemôžeš poslať foto ako vyzerá ta podprsenka na tričku alebo koseli, moc by si mi pomohla.dakujem a prajem skore zotavenie .

BritneyBitch

Smejo

Dve operacie naraz? Davala si si este nieco robit? A som uvazovala, ze si dam súčasne urobiť aj nos :-)

smejo251

BRitney
No mna hej lebo sa bali ci sa budem vladat postavit kedze mi robili dve operacie naraz.ale ked som sa prebrala tak mi to hned vybrali a bola som v pohode.

BritneyBitch

Matka782

Matka, podla tvojich slov to zvladas uzasne statočne. Ako sa citis? Aky tvar a profil ti dali do tých 450ml?
Aj tebe cievkovali moč?