Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123

Ja idem k dr.červenovi tak ako ty a nepotrbujem sono prs, resp nemam to ani v papieroch a ani mi to nevraveli. Citam ze si nejaka nachladnuta, ja som si cez vikend dala rychlo sumamed a uz som fit, musim zaklopat , lebo som sa v piatok zobudila totalne chora hrdlo som si necitila a bolo mi dost zle, v nedelu som uz bola ok

acerka8

Matka872 ahoj,
Gratulujem k novým prsickam a prajem skóre zotavenie. Chcem sa ťa opýtať či ťa pooperacna podprsenka je hrozna, myslíš že by si to dokázala zamaskovat keď začína už teplo,lebo toto je môj najväčší problém. Neviem či by som mohla po 2 týždňoch ísť po práce - a či by som to voľným tričkom schovala. Ak budeš mat chuť a čas mohla by si mi poslať foto ako to vyzerá. Musí s ťa podprsenka nosiť 6 týždňov čo ti povedal Mladek? Ďakujem za info

Luca123

Bibi13

ahoj Bibi, prosim ta ake sono? Lebo ja si tiez teraz vybavujem predoperacne a len obvodak odbery, internista a ekg potrebujem. o SONE nic nevim :(

bibi13

Tak ja som uz objednana na predoperacne vysetrenie, len sono si musim zariadit sama.. sakra..

Mery

Krasne prsia..

Majka

Gratulujem k novym prsickam.. ;)

stember

Queen
Tak a skafander je cez den dole...podprsenku mam 75D a konecne cez den mozem obliect tielocko a vecer zasa sup do skafandra.
Ale vobec mi nevadi cez den ta podprda.
A ty este nosis cez den skafandrik??? Ako sa zotavuju prsicka???
Pisala som ti ze ci uz dvihad deticky len si neodpisala tak daj vediet.