Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

SMEJO
Zober celu ,ked som svojho casu pre ine veci mala pronblem cele noci zaspat pomohli mi prave lieky a na zasciatok v kombinacii sedativom,po case sa to upravilo asi mas vecsi stres porad sa s lekarom

Susy1982

Smejo musis spat bez toho to nejde ,nech ti lekar predpise zolpidem al. hocico ine na spanok,vsetko sa a hoji a regeneruje ve spanku...drzim palce

question

smejo

vydrz este par dni..malo by sa ti uz ulavit....

matka782

drzim palace, abybolo co najmenej bolesti.. ake implantaty si davas a u koho??

kosta123

Jany7543
No to už je na tebe,,,ale môžeš mu zavolať,že si namiesto dvoch báb /my sme mali ísť naraz spolu s kamoškou/

Mery NR

barbora10
haha, tak od dokonalosti sú ďaleko :-) ale ja som s nimi spokojná, hlavne keĎ sa pozriem na fotky ako vyzerali prvé 4 mesiace - katastrofa. ale teraz sa chvála bohu nemenia, mám ich stále také isté ako pol roka po opke. strážim si ich ako oko v hlave :-) športová podprda je doma na dennom poriadku a tak isto aj na spanie. kvôli čomu chceš ísť na reopku? zmenili sa ti po kojení alebo len ideš do väčšich? však ty si ich mala vždy krásne!