Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

Sandritta

mne hovoril dopktor o posilovaní a cvičení - že môžem až o pol roka vrchnú časť posilovať - ruky a stým aj spodnú časť tela. Hrudník vobec alebo minimalne, pretože ten implantát sa potom može zdeformovať, lebo máš ho pod slavom a ten bol nasilne prerezaný a vložené pod neho bolo cudzie teleso, tak mi poradil že ked chcem tak s trénerom ktorý ti urobí presne také cviky aby si si nepoškodila a nezničila vzhlad. Radšej by som sa na tvojom mieste poradila s Dr.

henulka33

bobcatko173

úplne super, som spokojná, zmakkli dosť, ešte ale nie úplne, podprsenku som tu sťahovaciu nemala na sebe už 2 týždne :D

aj kupať a opalovať som sa bola, neplávala som ešte, aj ked dr. mi povedal že už môžem

bola som dnes na kontrole, zas až o pol roka...a ty ako?? máš už fotky po? ja zavesím ked mi ich pošle

henulka33

anna.m

bola som vtedy ked aj bobcatko, 15.5, takže mám skoro 2 mesiace po :)
dnes som bola na kontrole, doktor povedal že všetko je super, kontrola o pol roka :D som happy

prsia odpuchli, tak vyzerajú trochu ináč dnes ma fotil, tak ked pošle fotky dam ich do galerky

mimix

ok baby a este mne budu robit cez dvore mam z toho zvlastne pocity / ble odsita bradavka a znova nasita dufam ze to bude po operacii vyzerat aj dobre

Martinaa1

ahoj, Mimix,
aj ja som zvažovala leto, ale predsa len som to nechala na október. Bolo mi povedané , že je to lepšie na jeseň..

bittersweet

mimix ja mam tiez dve deti malicke a dalo sa to, ale teda dodrziavala som, ze nezdvihat 3 tyzdne, syn mal vtedy asi 12kg. ja by som v lete nesla, je vseobecne zname, ze rany sa vtedy horsie hoja a ta pooperacna podprda tiez nie je zrovna prijemna vec, je v tom teplo riadne.

Nikola21

mimix

ano Nagor 360HP gule. No a steplom osobne nemam taky problem lebo na tu podprsenku sa da obliect tielko na hrubsie ramienka. Ale deti nemam tak s tym ti neporadim :)

mimix

ako to zvládas v lete???? podla vas mam pockat do oktobra alebo dat si termin co najskor??? mam doma deti 10mesacnu a 3,5 muz mi pomoze dufam ze to zvladnem

mimix

hop sorry baby ten prispevok bol dansulke :)) urcite si treba dat o trosku vacsie aby sa to potom nelutovalo..mozem sa spytat ty mas niky nagor?