Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

baby tak už mám tu špeci podprdu a aj som si dnes prvý krát videla prsíčka v zrkadle a som spokojná, poslala som foto aj zajačikovi, tak ich hádam čoskoro pridá do galérky...Prsia mám trošku opuchnuté, ale inak doktor povedal, že je všetko v poriadku..tak som spokojná...a bolesti už len minimálne pri pohybe...musím si poklopať ;)

smejo251

Misaa
Aj mne je eate atale zle nechapem...akoby sa mi praia tahali dole a stipka ma a boku tej lavej cicky.vsade mam modriny na boku pod rebrami,pupok mam cierny a medzi prsiami ani nehovorim jak zlta modrina jaaaj uz nech sa to skonci.
Dievcata a napise mi niekto po opke ze ci aj vas tak sem tam tak palilo pri pohybe ruk.dakujem

acerka8

Ahoj BABY,
Ďakujem Vám za povzbudenie skúsim niečo vymyslieť. Chcem sa ešte opýtať Dr. Mladek má v ambulancii aj tu pooperacnu podprsenku a implantaty, že by som si to tam vyskúšali ako to bude vyzerať.
A 375 ml mentor anatomicke stredný profil nebude na mne moooc? Mám 46kg/162cm. Ďakujem za info

misaaa

Som 6 dni od opky a stale sa necitim dobre, najhorsie su noci a rana kym sa rozhybem...., som 6 dni v pyzame doma....
Ani si neviem predstavit sa obliect. Kedy budem fungovat? :)

Majka1910

question
ja mam rez pod pazuchou, tiez som mala aj ten pas hore a aj vatu :D. s jazvickami som vobec nic nerobila, ani som si ich neodlepila az do stehou. ked mi doktor vybral stehy, kazal mi este lavu prelepovat, lebo bola trosku horsia, ale nicim nenatierat.. neboj tahalo to aj mna strasne, ale ked ti to vyberie sa ti ulavi. teraz mam jazvicky pekne, tenke. a inak sa ako citis?

smejo251

Baby mna dost bolia prsia.asi najviac od zaciatku.akoby sa mi tahali dole to sa akoze usadzaj?tak sa mi tahaju dole a pali ma to trochu.diky