Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Smejo
neboj, určite budeš môcť volať. Ja som sa zobudila dosť skoro po op.- už za dve hodinky ako ma brali na sálu a hneď som volala priateľovi, otcovi aj obidvom sestram :)

smejo251

Misaaa
Supeeeeer tesiiiim sa ..ja sa zajtra hlasim len ten odchod z domu od deti juj amen toto bude pre mna :-(((

jahodka1584

Dievcata,
Ja som 7 tt po opke, a prsia su uz teraz ako moje. Prve 3 ttboli tazsie, ale potom sa to prevalilo. Takze treba mysliet pozitivne a vsetko bude ok. A nestresovat sa zbytocne tym, co nie je. A dievcatam, ktore maju komplikacie drzim palce na rychle zotavenie...

Susy1982

Luca123

mam okruhle a mam ich len 11tyzdnov,miminko sa mi narodilo pred 11 rokmi a kojila som ho rok ,no a a az teraz po takom case som si nechala urobit prsia,dik za kompliment...

zoe23

Luca123

idem do NR k Mladekovi a nie ja nič neobjednavam-chvalabohu, doki vsetko zabezpeči :) som rada ze nemam stres este aj z objednavania implosov.
No mas pravdu na tej foto ta asymetria ani nie je vidno, dala som "najschopnejsiu"foto, lebo som nevedela jak to v galerke vyzera, ale ked budem po, tak mozno poslem aj foto pred,kde vidno riadne asymetriu.Inak pokial som sa neodfotila som žila v blaženej nevedomosti-nikdy som si tu asymetriu nevsimla a to sa kazdy den vidim v zrkadle ked idem do sprchy ale lekari to videli uplne hned!Dokonca Mladek este aj skoliozu riesil :)
No tak ty to uz mas blíízučko,menila by som keby som mohla :) Ale ty ich budes mat fakt pekne, za to by som aj ruku do ohna dala,tak som o tom presvedcena!

misaaa

Cafte dievcata! Hlasim sa zo Zvolena a zaradujem sa medzi ceckane :)
Operacia ok, ale teraz .... AMEN tma! :) nebyt sestriciek som zufalka! :) viac info z domu...
Smejo neboj, da sa to vydrzat, :)
Drzim palceky!

smejo251

Baby ja tu cely den cakam ze sa nam misaa ozve ze co a ako a ona doteraz nic.ja si predstavujem ze ked sa preberiem hned chytam mobil do ruky a volam muzikovi vsetkym...to akoze nebudem moct?

Kim

sue

po akej dlhej dobe si si vsimla, ze ho mas vyssie? pozrela som si tvoje foto, zeby to bol lavy? a odkedy ho nosis, nevsimla si si ziadnu upravu, vobec sa to " nepohlo"?
inak mas ich peknucke, v podprde na foto to vobec nevidno ... je to viditelne? vraj do 6 mes sa to da este ako tak upravit, neskor uz len opat chirurgicky reopka hm:/
niektori tvrdia, ze maxim. do 3 mes.
no jedna vec je estetika a druha, ze citis diskomfort,bolest:( jedine ze to otvori a posunie hm ved uvidis, co navrhne
to je ta smola niekedy:/