Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Tak uz som na ceate idem tam skor lebo uz som musela odist od deti :-((
A vezme ma az na 12 tak okolo 15hod budem hotova...tak potom piseeem ked sa bude dat:-)

ingrid.ka

ciao baby..tak aj ja budem jedna z Vas..pevne som sa rozhodla..drzim Vam vsetkym 2certvym" palce,nech je vsetko ok a nech mate krasne leto v plavkach:)

cheeky

ewel07
ja si myslim,ze 2ml by pre mna asi tiez bolo vela ale 1 ml zase malo tak dam asi 1,5ml:-)Ale vsak uvidim,co doporuci Slavka:-)

Luca123

Zoe23

no musim povedat,ze sa mi potesila slovami,dakujem:) aj ja dufam,ze budu pekne.Myslim si aj to,ze ked ti doky tak kecal ako sa vyhra,tak to bude super...nazivo odskusa a uvidi,to je podla mna trosku lepsie riesenie.Ale zas mozno aj ini to maju v oku verim,ze vedia co robia...len niekedy,ked tu nieco citam tak sa zacnem.stresovat a presne negativnr mysliet.Ale musim sa uz len tesit:) mne ide davat gulate 450ml,tak som zvedava veru :)