Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xantipa163

mishka181

preco ti budu davat implantaty cez dvorec, ked planujes este deti? Mohla by si mat potom problem s kojenim...
A ja byt tebou, tak si dam radsej mensie a pod sval, ako vacsie pod zlazu. Ja som mala implantaty pod zlazou 15 rokov, uplne malicke a po detoch a kojeni, to uz aj tak trochu pokleslo, ale to boli fakt male, 150ml.
Pri tych ml, co si chces dat, neverim, ze to po case nepoklesne ciastocne.
A okrem toho su implose pod zlazou hmatnejsie, na omak je ich viac citit.

smejo251

M..r.u.s
Si poklad dakujem ti...prava musi fungovat lebo aj fajcit potrebujem.to ked mi bude dobre mozem zafajcit hned ked dojdem domov vsak?

angie77

queen

:)))) no sex bez podprdy, hmmmmmmmm, to budeš sama cítiť kedy ti to bez nej nebude nepríjemné :)) som ti pomohla čo? :)))

M.i.r.u.s6

smejo
aj ja mam a ako ja som pravu ruku mala funkcnu ja uz rano po ope som pila kavu v pohode a kedze som praacka ako repa tak som bola happy myslim ze aj ty to setko zvladnes:)))

smejo251

M.i.r.u.s.
Ja mam vela takych mikin takze pohodicka len ma to zaujimalo kedy bdem moct normalne existovat a zohriat si jedlo lebo mikrovlnku mam dost vysoko

M.i.r.u.s6

smejo
napr u mna prava ruka akoze pohoda a s lavou to bolo horsie ale tak postupne sa to zlepsoalo ale nie milovymi krokmi pomali ale isto no na prve dni si zabezpec na zips alebo gombiky ja sommala na zips:))

smejo251

M.i.r.u.s
A ty konkretne?ja tomu nerozumiem ze kedy budem moct dvihnut ruky normalne,ci je to podla toho ako sa mi bude dat alebo je to nejak casovo dame lekarom.

nikaroxy

chcem sa spýtať báb, ktoré tu už su po operacii. Máte už dieťa? Alebo plánujete? Nedoporucil vám doktor že prská až po detoch? Zaujímalo by ma to..lebo viem, že prsia menia počas tehotenstva aj po svoj tvar, aby zase človek nemusel ist dva razy pod nož...dik za odpovede.