Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Queen

Ja mam teraz 6,4 proj. a 14,3 mam sirku lebo tie ES mali 7,1 proj. a bradavky mi leteli do stran,pod pazuchy..

angie77

Iveta84

asi si už kojila však? preto máš vysoký profil, aby Ti ich pekne nadvihlo, takže určite ich budeš mat fajn :)

krasnajar

baby volakedy som bola na tomto fore pod inym nickom.. a bola som aj sucastou galerie na rajce.cz kde sa dali pozriet pod podmienkou zaslania vlastnej fotky pred ... fotky kociek ktore maju prsia spravene... este to existuje? ak ano, komu treba napisat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.