Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Iveta84

ty sa ale mýliš že ideš mať nízke a široké, ak ideš mat velkost 310ml Mentor313 tak ideš mat vysoký profil teda projekciu 5,2 a to je pri 310 slušný profil :) takže nízke určite nebudú

M.i.r.u.s6

smejo
nz ved my na tomto fore vsetky si drzime prsty,povzbudzujeme,radime a asi preto vsetky mame rady toto forom:)))

M.i.r.u.s6

silia
ano vsimla som si ze nas tu zanedbavas:P ale nie peknucke ich mas a super dat dole tan skafander dole ja mam 9tyz a v poho len vcera som to asi s pracou prehnala tak som stresovala aj v noci som zle spala nejak som ich citila snad sa nic nepokecalo
ja som si napr ani jazvy neprelepovala a mam ich pekne :)) uz len nech sa doformuju a bude to ok:))

smejo251

Ivetka
A ty mas mat anatomy ze?no ja mam mat 300alebo 325cc okruhle stredny plus profil.a tak mam myslim ked som dobre pozerala projekciu 3.7 a tie ostatne cisla 12 a neviem.

Iveta84

Smejo

Ja mam mat mentor typ 313 - su nizke ale siroke... Ja mam taky typ hrudnika. A rozmery 310 - sirka 12, vyska 10,8 a projekcia 5,2

smejo251

Iveta84
Ivetka myslim ze projekcia je vyska implantatu...aspon ja si to tak predstavujen a ked som dobre lekarku pochopila.tak to myslim ze akoby o tu projekciu sa ti zodvihne bradavka.
A ty mas mat ake implantaty?