Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

iliria
jej moja tak to mas super vyrocie a nasledne take stasticko:))
ano jej teda oza ostali peknucke ved jasan ak si spokojna a necela by si reopku tak treba verit ze take aj tebe pekne ostanu:)

ilaria

Mirus
ja budem 9.4. oslavovat 2 roky od opky. Do porodu mam este 5 tyzdnov, chcela by som kojit a dufam ze mi potom zostanu tiez take pekne ako barborke ;-)

M.i.r.u.s6

ilaria
jaj tak ved uvidim cakam do 3mes a potom uz baby co pisal mali bu take ostat
jeej tak to mas super tak nech co najprijemnejsie je cakanie na babo pre teba:))) este kolko mas pred sebou?

ilaria

Mirus
myslim ze sa ti o cele cislo nezmensia. Mne z Cckovej utekali. Tersz som tehotna tak mi je aj Dckova natesno ;-)

M.i.r.u.s6

ilaria
no ja som mala v sobotu 2mes viem ze imp sa zmensit nemoze zlaza??jaj tak nad tym som sa nezamyslala:P takze cely cas nosis rovnaku to je fajn aj ja teraz nosim 75D ale ty mas vacsie ako ja tak mozno ked sa uplne usadia bude to C

ilaria

Mirus
implantat sa nezmensi, neboj :-) zmensit sa moze iba zlaza.Kolko si po op? Ja som nosila vely cas podprdu 75D

M.i.r.u.s6

llaria
no oki tak ved zistm ale ja som mala len kozu takze snad ked schudnem sa nezmesia:)ako sa moze implantat zmensit no nie??

ilaria

Mirus6
Po operacii ked odpuchli tak po 3 mesiacoch tak obvod zostal rovnaky, samozrejme zalezi aj od toho ci priberies alebo schudnes vtedy sa zmeni aj neaky ten cm aj na obvode prs.

lilabmw

to je jedno nech ma ked si splni sen ja jej to akoze prajem len sa zabavam na mediach ako to nafukuje ze PLACKOVA MA SILIKONOVE DESIATKY no dvadsiatky nie? :-DDDDD