Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

llaria
chcem sa sytat niektorym cbabam sa casom alebo ked sa usadili zvacsil obvod chcem sa spytat ci aj tebe alebo si si ho nemerala??dik:)

Monitaaa

:D dakujem, nestiham tu to uz čitať každy den ako ked som bola po opke doma a prispevkov aj babeniek stale pribuda tak som uz troska mimo :D Prska su v pohode, uz som zabudla aj na opku. Tak sa drzte baby a nech ciciky posluchaju

mahulienka

Monitaaa
hej 10-tky bude mat;))), citala som niekde, ze vravela, ze mala vacsi zaklad ako Minarikova, tak preto jej stacia 800, a bude mat ich vacsie, ako M., no som zvedava:))
Inac dlhsie si tu nebola, ako prska?

queen

Monitaaa
no Zuza ma vraj svoje prsia vačšie ako Jana, takže tá konečna velkosť by mala byt (naj)väčšia ... a píšu že má 10ky :-))

Monitaaa

mahulienka
dakujem
teda nechapem potom prečo je okolo toho take halooo.... ved 800 ml ma eurosilicone normalne v ponuke. ziadne extra vyrabanie na zakazku. a ked ma minarikova o stovku vacsie tak enchapem prečo vsade pišu ze najvačšie v europe :D to zas riadne nafukli bublinku. Ešte nech napisu ze ma osmičky :D

Monitaaa

Baby kolko ma vlastne teraz ta Plačkova? lebo topky hnojky pisu ze 800 ml najvacsi v sr a čr??? a o minarikovej pisali ze ma 900? tak ja neviem uz ved eurosilicone nema 800 ml v ponuke?

matik8

Stember

Ano ano k dr.červeňovi, už som potvrdila termín a že o 16:00 tam mám byť, dosť neskoro tam má tie termíny...ale aspoň to večer hneď prespím :))
Tak super že už máš po a ako? Už asi dobre po 2 týždnoch nie? Kolkaty vlastne máš? Ty si šla tiež potom o 16:00 ked ťa posunuli skor? Lebo že kedy ma poom pustia na druhý deň, a vravela že 6 hodin pred naposledy piť a jesť no dúfam že sa nepovraciam po anesteze keď 6 hod predtým budem ešte jesť a piť :D