Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Misaa
No a som tam bola dvakrat a prvykrqt mi povedala anatomicke kvoli previsu a velkost 330ml max a druhykrat ze mi dala aj do podprsenky 300 a mne to vyhovovalo v podprsenke myslim velkost.ale neviem no.a ze mi ttak ako som pisala nieco vo vnutri nadvyhne aby som nemala to dvojite prso.a ze to bude super vyzerat ze nech sa nebojim.ze mam hore dost prazdno takze tie okruhle mi to tam pekne vyplnia.a ty myslis ze mi chce dat vela ci malo?

barbora10

rita

mas sa na co tesit:)je to krasny pocit a krasne,stastne obdobie.dobre rozmyslas,radsej postupne,do vacsich po dietatku.a to,ze mas teraz mensie implantaty,je len vyhoda.a dala by som ruku do ohna,ze ich budes mat po odkojeni stale krasne,tak ako aj tu tvoju bozsku postavu:)

pipaaa

Nela7

ahoj, neboj ta jazvicka sa zahoji, podla mna to bude ten steh co tu baby spominaju, doktor ma na to upozornil, ze sa moze stat ze moze tak vyliezt a vytrcat, tak mozno ti to iba rozdrazdilo tu kozicku na jazve...Videla som fotky a pekne sa ti meni tvar :)

baby, ako sa vam menil tvar po opke? mne sa zatial moc nepozdava :/ je to smiesne, ale iba ked mi stoja bradavky tak sa mi to paci :D ja som uz pred opkou mala prsia spicate..musim poslat foto do galerky

barbora10

matik8

no rez nebolel vobec.to som nepocitovala absolutne.ruky som nedvihala nejako extra myslim 2tyzdne,ked uz ani neviem presne.ale pamatam si,ze na 6 den som si normalne sama umyla vlasy v umyvadle.ty ruky pouzivas normalne,len ide o to,ze je ten pohyb obmedzeny a nemala by si ich dvihat nad hlavu a hlavne prve tyzdne dvihat tazke veci,kedze ten implantat potrebuje klud,aby ostal na tom mieste,kde ho doktor vlozil.takze toho rezu sa bat nemusis,to citit nebudes.ta bolest je sposobena tym implantatom,ktory sa vklada pod sval.niekto to tu uz parkrat zrovnaval s porodom.blbost!!!toto je uplne ina bolest,mensia a o dost.samozrejme prve dni to nie je nic prijemne,ale treba mysliet pozitivne a mysliet na to,ze kazdym dnom to bude lepsie,lepsie a krajsie,krajsie:)ono to ozaj pomaha,ked sa nepoddavas tej bolesti,nejajkas ako chlap ked ma soplik,ale tesis sa z toho,ze mas po tom a ze po bolesti prichadza radost,pretoze ten pohlad na nove,krasne prsia stoji za to a na bolest potom ani nepomyslis,uplne zabudnes,ze ta ta nieco bolelo.

ewel007

Queen

Danko mi povedal ze pridite 9.4 na fotenie,tak ja len kopirujem jeho slova :-)))
Tak jasne,ani neviem ze som bola na reopke,v pondelok to bude 7t,len keby sa mi zacala vracat ta citlivost,a sem tam ked je zle pocasko citim jazvy..
Inak sa ani velmi nemenia posledne 2 tyzdne,co si sa zmensili a zgulateli,a ako pozeram galerku aj teba aj olivku velmi sa mi pacia anatomy ;-)
Ty ides kedy na kontrolu? Este pocitujes neake pobolievanie alebo co si take,a citlivost v prskach?

misaaa

Smejo 251,

pozerala som teraz tvoje foto, my dve mame take podobne "zaklady", ja teda este o trochu povadlejsie :)))

Mne ani tak nevadi ze ti ide dat okruhle, ale skor ta velkost ma prekvapila...., ale ved doktori nas meraju koli tomu, aby odporucili to najlepsie, mozno mas ine rozmery chrbata a hrudnika... mozno mas v lepsom stave tu kozu, myslim tym ze tam mas trochu tuku.... ja tam mam len tu kozu vies....

Ale jednoznacne, ked si si nie ista, tak jej zavolaj alebo napis, ved to sa stale da zmenit, este ich nemas vnutri!
mnohe baby tu mali aj viacero implantatov na operacnej sale pripravene a pri zakroku sa doktor rozhodol co je najvhodnejsie.

Ja som dokimu dva krat pisala mail aby ma uistil, ze tie 390 anatomy su pre mna naj...
Chcela som od neho mensie, ale on ani pocut.
Resp mi napisal, ze na vlastnu ziadost mi to da (370), ale ze za vysledok neruci a ze mi to neodporuca...

barbora10

Majka1910

ahoj.dakujem za pekne slova.mam sa super.bambulku si uzivam.co sa tyka postavy,ono to islo tentokrat samo.doma robim sem-tam brusaky,nic viac,8kg som nechala hned v porodnici a ostatne isli prec popri kojeniu.sama sa divim.ale chcelo by to spevnit,som uz aj rada,ze kojenie je ukoncene,i ked je to to najkrajsie,ale mna to uz vycerpavalo,ved v podstate zivis dvoch naraz:)do leta este trosku casu mam,tak teraz musim rozhybat kosti a popracovat na postave,lebo este stale to nie je ono.ako to ze som chuda nestaci.to telo by praveze chcelo nejake tie 2kg pribrat,nech je take pevnejsie.dufam,ze teraz ked uz nekojim,tak to pojde,lebo ja som popri kojeni stale chudla.

queen

Ewel
Fotit ? Co aj ty si už playmate ??? Srandujem ;-))
A ako sa cítiš, všetko ok, zahojene ?
...a dakujem, šikovný je ten náš Danko...
:-))

smejo251

Baby prosiiim ja sa bojiiim ze tie moje s tymi gulami nebudu pekne co potom spraviiiim????vcera som citala na jednom fore ze si jedna dala urobit 300 lebo tak jej odporucilo a ze je teraz neatastna lebo ze tak nema nic.a to by mi nevadilo ja sa bojim tych okruhlych ked ich mam take previsnute joooj....