Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Barbora10
Toto su prsiiiička!!! Ja sa uz teším ak otehotniem ze tie moje budú este väčšie :-) aj ja by som brala aj väčšie to je jasná vec! Uz som to hovorila aj ked dom bola v BB u Mudr.Červeňa ze pôjdem na väčšie ake najskôr bábätko a potom idem na to :-)
Som rada ze sa ti páčia moje prsička, ked tu babo riešia veľkosti 600 a viac tak ja z mojimi 300 ml :-) ale som prestastna ze ich mám!!!
ty ma nehnevaj z postavou , ked budem mat dve krásne deticky ako ty a postavu takú ako máš tak si dám fakt tie 600 :-).krasna si , škoda ze baby nevidia aku máš postavicku este len potom by písali ze máš uzastne prsicka .a nie len tie ;-)

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano treba verit a uvidis a ten repik je hojivy tak urcite to bude ok moja ozaj ja som ani jazy neprelepovala ani nic j ja vecer kuk ake mam jazvy nejak si ich neskumam:P

Nela7

bibi13

dakujem za pochvalu, aj mne sa cim dalej viacej pacia, aj ked klesaju pomaly...no teraz hlavne dufam ze sa mi ten kusok jazvy zhoji co najskvor!!!!!!!!!