Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Ahojde babule, dlhsie dom tu nebola, viac chodim na modrykonik a mam pocit ze aj polka zvas je tam :) Len sa hlasim ze som 2 dni po opke. Operoval ma dr.Magdo a som maximalne spokojna. Mali sme pripravene 360 aj 390 ale 390 sa mi nevoslo tak mi dal Nagor 360ml HP a to aj tie sa mi len tak tak zmestili. Zatial sa mi zdaju dost velke lebo som dost chuda ale aj ked sa mi po case budu zdat male tak aspon sa na seba nebudem hnevat ze som si nedala vacsie, lebo toto bolo maximum co som si mohla dat. Bolesti boli prvy den minimalne, druhy den rano to bolo dost kriticke ale pocas dna uz vpohode. A dnes len rano som mala hrozne tlaky ale dala som si lieky tak je to vpohode. Prave prso ma skoro vobec neboli len to lave a pohybovo som dost obmedzena. Ruky velmi nedzvihnem aj z postele ma zdviha mamka aj ma oblieka :D..ale kazdym dnom to uz bude lepsie. Prsicka mam hrozne tvrde a napate tak uz sa tesim ked trosku zmaknu a zacnu sa kus hybat. Doktor mi aj dovolil si davat dole podprsenku kludne ked lezim aby ma netlacila. Posielam aj foto ale tak oni sa este budu menit takze to len tak predbezne :)

mimix

fotku pred operaciou som poslala po dam v oktobri idem dr.Raczovi 14.teho konzultacia boa dobra som s nim zatial spokojna velky sympatak je

bobcatko173

henulka33

ako jasne chapem, ja mam 70 obvod ale musela som si napr. vcera kupit 80C kvoli jazvam lebo 75 mi nebola prijemna na ne.. toto som sa pytala ci si si kupovala kvoli jazvam vacsi alebo nie? :)

henulka33

LiluM3

ahoj, áno je to pravda, musia byť max 2 týždne staré...to je na tom najväčší problem, preto je dobré sa teraz objednať na neskorší termín :) to som mala na mysli ked som ti hovorila že si to obvolaj teraz....ked budeš volať neskor nemusia ťa zobrať koli kapacite

anna.m

Sandritta
zatial chcem ist len na konzultaciu. zvazujem este dr. Pikula. Mladek je dost drahy,teraz maju na august akciu ale aj s tou akciou je o dost drahsi. ale som z Nitry tak by mi to vyhovovalo.

vivien0903

Ahojte, chcela by som sa spýtat, v pondelok idem na operáciu a mám nadpojené vlasy. Moja kadernicka je na dovolenke, takže to nestíham dať dolu. Mylíte, že to bude vadit?

jahodka1584

Ahojte dievčatá,
som po operácii 16 mesiacov a som veľmi spokojná. Ale choďte do väčších veľkostí...ja mám 430 ml anatomy a zdajú sa mi maléééé :D...Prsia kráásne sadli sú mäkkučké a všetko je ok. Dokonca sa mi stalo, že môj terajší priateľ hneď nezistil, že mám silikony. Chcela by som nazrieť do galérky, ale už som zabudla ako sa tam dostanem...

lauritania

Ahojte kočky , len vás chcem pozdraviť .... o pár dní to už budú 4 mesiace od mojej opky , všetko je v poriadku a prsia už boli aj "vyvenčené" na dovolenke pri mori :D ... Už som aj zabudla na tie prvé pooperačné dni a pohľad na ne , ma len uisťuje , že to bolo moje ďalšie vynikajúce rozhodnutie . Je vás tu veľa nových , a kedže mám už po opke , už sem tak často nechodím , kedže všetky informácie už mám v malíčku ;) . Tak vás chcem povzbudiť aby ste sa nebáli a šli do toho !!!! Za krásu a trpí , ako sa vraví , a verte že to nie je až také zlé a onedlho na to zabudnete ! Tak vás všetky pozdravujem a užívajte si leto !!! papa (čoskoro pridám aj nejaké nové foto )