Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Cafte baby!

dnes som konecne absolvovala vsetky predoperacne a som ok huraaaaa, mozem ist NA TO!

Angie77

Ty si bola u Ocenasa vo Zvolene ze? Tak mna to caka v pondelok (boze uz len 4x sa vyspim :))
Mas tie prsicka enonuno, 370ml Nagor ze? ja budem mat 390ml anatomy Arion :)
no som zvedava aj nervozna uz....
Sprevadzal Ta niekto na kliniku? Mna totiz odvezie do Zvolena sestra a manzel pre mna na druhy den pride, tak ci je dobre aby tam segra chvilu ostala so mnou, ci nie :)

Baby, spytam sa

ako na potvoru mi meskaju kramy.... ked ich dostanem tesne pred opkou je to pruser?

dik za odpovede!

M.i.r.u.s6

vsetkym babam ktore sa chystate nech vam to dopadne podla predstav nem stresujte aj ked lahsie sa to povie ako robi:)) ale zvladnete to vsetky sme to zvladli a uz sa len vytesovat budete:)

barbora10
ozaj pekne ich mas:))

olivka21

Matik
Ja som bola tiez operovana vo zvolene,uzasni ludia,super izby,jedlo,servis... budes spokojna,ale hlavne sa po operacii budes sustredit len na seba

matik8

question

mna čaká tiež ten Zvolen o 3 týždne, napíš prosím ťa potom pocity z tej kliniky :)ale verím že bude super

matik8

barbora10, angie77

na vase prsiasom zatazena :) neskutocne super, krasne no proste wau, tiez mam taku predstavu. barbora aj po kojení uplne super, dufam ze aj moje potom tak ostanu. o 3 týždne idem na to, takže som uplne zvedava a uz sa teším

barbora este by som sa chcela opytat ci bolel moc rez pod tou pazuchou? kolko si nevedela nic poriadne dvihat atd? dakujeem