Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majuskaa

bibi13
Viem ze sa treba niekam zaregistrovat ale netusim kam, tiez by som chcela info ohladom toho mozno nejake kocky budu vediet a poradia...aaa idem teda poslat foto bez skafandra ale len v lahu
(bojim sa bez podprdy postavit :D )

livkam

skoda aaa na predoperacnych vysetreniach sa zisti uplne vsetko?jedna baba co ma lieci alternativnou liecbou lebo mam ulc.kolitidu mi vravela, ze mam problemy aj som zilami a nemam ist na ziadnu operaciu lebo vraj mam zuzene cievy a mozem zomriet.Ja takym veciam neverim lebo ak to nieje lekarsky potvrdene stale som zdrava a nijake priznaky nemam.Vedia mi tam zistit aj to?Nedam sa odradit ked konecne si mozem splnit svoj sen a byt znovu zena a mam len 29 rokov tak preco nie.

livkam

Ahojte baby, 17.4. mám moju vysnenú konzultáciu na zväčšenie pŕs.Mám, ale pár otázok.Dá sa urobiť zákrok aj v lokálnej anestéze?Je to asi blbé,ale veľmi ma to zaujíma.A ešte ma zaujíma, či niektorá bola na zákrok u Dr. V.Juráška v Košiciach.Nenašla som žiadne recenzie.Ďakujeeeem :D

queen

Olivka, misaa
Ďakujem ... Chcela som ich väčšie, ale koli tomu obvodu mi vybral tieto, no hádam sa mi nebude tak skoro malit :-)