Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Majuska

Ty mas polytech, ze? Nieco som citala, ze sa treba registrovat, ak chcem aby som bola v tom zarucnom programe.. robila si nieco take?

bibi13

Angie

Dakujem, upokojila si ma.. ;)
Co sa tyka tych plaviek, mas recht.. ale ja som zasa pozerala, ci mi nevylezie cele prso, kedze ich mam vykojene.. ani s deckami som sa moc vo vode nehrala, lebo som sa bala, ze mi vyplavu von.. spodny diel plaviek som nasla hned, ale vrchny diel plaviek bol nekonecny pribeh.. a hlavne tie, ktore sa pacili mne, mi vobec ale vobec nepasovali..;(

smejo251

Majuskaa
Dakujem pekne.ked mi lekarka povedala ze budem mat anatomi nikto tu o yom nepisal a teraz mate vsetkyyy anatomi ked ja mam mat okruhle :-)))
No a inak kamoska co mala ist teraz 5.4 ochorela takze budem prva..som chcela od nej vsetko vediet ale mne staci ze ste mi vy pomohli.dakujem ze ste ;-)v utorok mam ist az na 11:55 na salu tak dyfam ze mi tu budete robit spolocnost.

gina3

angie77,
s tým kúpaliskom a plavkami si to napísala trefne, máš pravdu, až teraz je to to správne "orechové":):)

angie77

bibi13

pod sval máme väčšina..ale napriek tomu to je vždy len čiastočne pod sval a čiastočne to ide pod žlazu..a vieš prečo? no lebo celý imloš sa Ti nemá šancu zmestiť pod sval, len u velmi malých imlantátov to je možné, takže neboj že to budeš mat vložené nejako inak :) ked píšeme, že máme vložené pod sval, tak to znamená čiatočne pod sval a čiastočne pod žlazu, inak to ani nejde :)