Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Bibi13
platis si nemale peniaze,tak doki ma pivinnost ta informovat,aj keby si mu pisala 3x denne.. aj ja som dokiho otravovalavneustale mailami,doteraz ich mam ulozene a tyzden pred opkou som mu napisala 14mailov!! ;) Alebo pozri na ewelku,ta pisala mladekovi stale liebes briefy... hihihi

bibi13

Tak som pisala lekarovi ake zazraky mi tam chce dat, lebo z konzultacky mam mierne okno a budem mat: 360, vysoky profil, anatomicke ciastocne pod sval ciastocne pod zlazu. Nepadnu casom prsia, ked to bude takto robit? A vraj na sale sa rozhodne, ci mi vyriesi tu asimetriu rozdielnymi implosmi.. este som sa spytala nw znacku a je mi blbe pisat znova, ci dostanem ten "technicak".. sakra

nanka

gabbyy,

a ako to tam prebiehalo u tej dedicovej? ziadne divne pohlady alebo tak...lebo aj ja tam pojdem k nej. a bola som tam pred casom v ramci preventivky z prace, tak viem asi cca aka je, len som chcela vediet aky ma pristup ked sa bude jednat o takuto operaciu.

misaaa

Cafte

Smejo123 ja mam operaciu den pred Tebou, uz sa zacinam bat :)

ja som najskor predoperacne mala objednane ako samoplatca v Procare, ale nakoniec sa mi podarilo to vybavit cez znamu v nemocke zadarmo....

Smejo a Ty kam ides? ja do Zvolena k Ocenasovi

gabbyy

luca123 mna objednala sestricka od cervena do tej budovy oproti nim, urobili mi tam predoperacne za 45 eur, na internom doktorka sa volala dedicova, skus sa objednat :-)