Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

kvet

aj ja mám ten pocit že sa mi zväčšujú od opky ,som rada že nemám len ja ten pocit a že si na tom rovnako :) ďakujem krásne za pochvalu, konečne sa môžeme vytešovat na leto :)

...len keby nám už chcela prísť tá jar, u nás dnes padá z neba ľad babenky moje:(

ewel007

Gabby

Ahojky moja ako sa mas,co prska?:-) podprdy nakupene ?:-)
Ja som prelepovala cca 10dni od vybratia stehou,mne to akosi nerobilo dobre na jazvu,tak som s tym prestala a natieram len kokosakom ;-)

gabbyy

Babenky dokedy treba prelepovat jazvy? Ja si ich uz nelepim ale hrozne ma odvtedy svrbia jazvy. Som skoro 6 tyzdnov po opke

kvet11

angie77

Ďakujem veľmi pekne :) Ja som po opke 7 mesiacov, už sa veru nejak nemenia sa mi zdá inak ako keby sa mi trošku zväčšili musím sa odmerať :))
Nosím veľkosť 75D ale minule som si jednu podprdu kúpila a vyliezali mi s nej von prsia a otláčali košíky tak som ju posunula ďalej.... Tvoje prska sú tiež veľmi pekné a na posledných foto úplne že úžasná dokonalá postava a aj prsia máš sa čím pýšiť :)))

eweel

Ďakujem a teším sa :) ešte písneme sms :))