Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Kim, Olivka,
vy dve ste môj prsatý vzor, doki odviedol krásnu prácu. Keď budú aj moje prsia vyzerať ako vaše, budem v siedmom nebi.
Olivka
Mohla si si vybrať aj farbu pooperačnej podprdy? Inak tie jazvy sa ti hoja veľmi pekne, za chvíľu ich ani nebude vidno. Ako sa o ne staráš, aj ich natieraš niečím alebo len prelepuješ?
Kim
akú máš prosím ťa výšku a váhu? A akú veľkosť podprdy si nosila pred opkou? Na tebe vyzerajú 515 naozaj ako bomby :)

ewel007

Kim
Vsimla som si ze mame rovnaku podprdu tu ciernoruzovu s cipkou s NY,aku mas velkost? Mas nadherne prska a super velkost :-)

olivka21

Kimka
aj ja som si na ne ryyyyyychlo zvykla,pretoze velkostne su presne take iste,ako ked som kojila. Takze aj niektore podprdy z tych cias mi ostali a su dobre. Ja som ani necitila,ze by som mala po opke v sebe nieco cudzie,az mi to bolo divne. Lebo napr.kamoska,co bola meiac predo mnoz si doteraz na ne zvyka,tle to vnima,ako cudzinca v tele. Ale je to lepsi pocit,to je jasne. Btw...chodis do solarka? Lebo ja uz chcm zacat,ale nevem ako budu tie prelepene jazvy potom vyzerat. Ide o to,ze sa chystam na fotenie (chcem muzickovi urobit prekvapiko vo forme jemne erotickeho obrazu).

A inak baby,nemalu ste pocit,ze pi materskej mate problem najst si pracu? Ja si poielam uz tri mesiace cv-cka a ani prd. :(

Kim

olivka

cau cau:)... ach jo, uz ani neviem, ze som na nejakej opke bola, klop- klop ehm, aby som neuriekla....a spim uz dokonca aj na brusku;)
su uplne ako moje, nic neboli nepicha, jazvicky tenulinke a krasne, citim si ich a obcas sadnu aj do C- kovej to zalezi fakt od typov, znaciek

no a su take akurat do ruky;), nic velke, tie foto skresluju, keby som sla bez pradla v tricku nik nevie, uplne nenapadne
no a v podprdach uz viem urobit rozne zazraky;) ako vsetky:))))

a ty moje? postrehla som, ze sa xystas do prace, mam radost, ze si to nakoniec stihla vsetko!
tvoje su super, ci stale sa ti javia male? manzelik je rad, tak ked uvidi , ze " trpis" tak ty si dohodnes este 1 konzultacku:-)

btw

... vesely Velkonocny pondelok, veeela veeela vody a pozor na kraslice;)

olivka21

Angie
tak pekne si to napisala,ze si ma dojala... ludia su nevazia nikdy to,co maju,pokial nenastane v ich zivote zmena,ktora im obrati zivot uplne naopak a az potom su uvedomia,ze vsetky doterajsie starosti boli vlastne radostami. Obdivujem ta a takisto si myslim,ze si si zasluzila prsicka. Je krasne,ze sa obetujes pre rodinu,ale aj ty si tu a ver,ze pravom na tebe svietia tie dva poklady v podprsenke.

Kimka
ako ? Prsia krasne,zdaju sa mi teda mega oproti tym mojim.